Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Ako trénovať pre štíhlu postavu. Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie.

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Odoslaťod mafo » Št Jún 14, 2007 11:22 am

Potreboval by som radu ohladne AB King Pro ktory služi na cvičenie brušnych svalov či to už niekto na tom skusil či to pomože shodiť špeky a trocha sformovať spevniť brucho namam na misli žiadne tehly na bruchu sklapačky tiež nechcem robiť kvoli chrbtice ma niekto niaku skusenosť s timto zariadenym na brušne svalstvo či sa to oplaty kupiť teraz použivam elektrostimulačny pas na brušne svalstvo len to dost neprijemne kope.Dik za nazor.
mafo
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Št Jún 14, 2007 11:08 am

Odoslaťod hruda » Št Jún 14, 2007 2:17 pm

Svalstvo brucha tym do urcitej urovne spevnis,ale speky nezhodis. Na to je dieta+cvicenie(aerobne).
Som cool-turista!
hruda
Stredne pokročilý
Stredne pokročilý

Založený: Ut Mar 07, 2006 2:34 pm

Re: Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Odoslaťod Frosy » Št Jún 14, 2007 7:22 pm

mafo napísal:Potreboval by som radu ohladne AB King Pro ktory služi na cvičenie brušnych svalov či to už niekto na tom skusil či to pomože shodiť špeky a trocha sformovať spevniť brucho namam na misli žiadne tehly na bruchu sklapačky tiež nechcem robiť kvoli chrbtice ma niekto niaku skusenosť s timto zariadenym na brušne svalstvo či sa to oplaty kupiť teraz použivam elektrostimulačny pas na brušne svalstvo len to dost neprijemne kope.Dik za nazor.

presne ako napisal hruda, svalstvo spevnis, budu aj tehly, ale nebude nic vidno, lebo to bude skryte pod vrstvou tuku -
potrebujes pocas cvicenia zapajat velke svalove skupiny, aby si vypalil co najviac energie /tuku/ - nohy, chrbat, prsia - nohy mas predpokladam dve, takze je to urcite najlepsia varianta :-) dalej dalsia vyhoda noh je, ze je to strasny nezmar sval :-) skus hodinu vkuse brusakovat - urcite odpadnes - no skus hodinu vkuse bicyklovat - je to v pohode a spalis 5x tolko energy ;-) pouvazuj nad tym, ci si pustat elektrosoky do brucha a nespalit ani 1 kcal, alebo bicyklovat hodinu kazdy druhy den a schudnut
Obrázok používateľa
Frosy
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Dec 19, 2006 11:54 am

Re: Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Odoslaťod mafo » So Jún 16, 2007 5:58 pm

Dik za radu s tim bicyklovanym je to dobry napad volakedy som kondicne jazdil asi ten kram predam lebo som ho kupil a kupim namiesto toho niake hodinky s pulzometrom
mafo
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Št Jún 14, 2007 11:08 am

Naspäť na Treningy ako SCHUDNÚŤ

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

200 najnovšie...

nové správy

Opasok
Martin99: Zdravým chcel by som sa opytat ci je lepsi kožený opasok alebo neoprénový?

Zhodnotenie jedálnička - Sacharidová vlna
Progress Culture: Podľa môjho názoru a skúseností sú sacharidové vlny už dávno prekonaným stravovacím prístupom a existujú oveľa účinnejšie metódy, bez vytvárania hormonálnej nerovnováhy. Ak potrebuješ inšpiráciu, napíš mi, kľudne na FB (Progress Culture).

ČO zvoliť?
Progress Culture: Vykašľať sa na doplnky na priberanie, upraviť minerálové deficity a stav gastrointestinálneho traktu. Zamerať sa na hormonálnu optimalizáciu, prostredníctvom správnej stravy a až potom voliť kvalitné doplnky výživy a ich správne časovanie.

ČO zvoliť?
Licious: Zdravím Vás. Mám otázku. Chcem začať brať doplnky na priberanie, no bohužiaľ mám problem ten, že to musí byť produkt ktorý neroztahuje cievy, ak rozťahuje tak mierne. Skúšal som kreatín, amina no pri všetkých som mal migrény hlavy. Týmto Vás...

Zhodnotenie jedálnička - Sacharidová vlna
Handrakes: Zdravím, nakoľko sa mi pred pol rokom osvedčila sacharidovka. Začiatkom roka som sa na ňu dal znova. Zostrojil som si vlastný jedálniček. Sacharidovka bude 2 x 5 dní a ukončená na tretí deň (13-ty deň) Do posilky chodím 4 krát do týždňa. Cieľom...

naberanie ženy
bilancia: Dobrý deň prajem, Chcela by som poprosiť o radu so stravovaním pre ženy. Mám 24 r. , 167 cm, 52,5 kg. Bola som na meraní inBody. Percento tuku 23%, čistá hmotnosť tela 40,4 kg. Svalová hmota 21,6 kg mierne pod priemerom :/....

Seknutie - chrbát
andrea051: Ahojte, chcela by som sa prosím vás poradiť s niekým kto mal podobný problém,alebo by mi vedel poradiť ako pokračovať... Cvičím už asi rok a cca pred 2 týždňami som zrejme neodhadla svoju silu a precenila sa, predpokladám pri drepoch(naložila som...

zmena cvikov
luker: Zdravim Uz rok sa venujem cviceniu az som sa postupne dostal k workoutu, ktory ma bavi a chcel by som zistit ako to je so zmenami cvikov. Uz cca 4 mesiace tocim jeden plan, konkretne su to kliky na rozne sposoby(...

Ako schudnut
mybodymanager: Cvičíte a nie ste si istý vo svojom tréningovom pláne? Nemáte vlastného trénera ktorý by Vás viedol? Mybodymanager je online tréner s aktívnou spoluprácou neponúka Vám len kopírované PDF súbory ale tréningy prispôsobené na mieru podľa Vášho osobného maxima! Plus...

Syrovátkový proteín - pomer cena x kvalita
DanielK: Tak dik za radu, akurát som urobil objednávku, zobral som nakoniec ten 15 kilový pytel Nejaké tie príchute a dokonca som našiel ešte aj nejaké bezlepkové zmesi pre mamu...budem mať štedré Vianoce