Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Ako trénovať pre štíhlu postavu. Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie.

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Odoslaťod mafo » Št Jún 14, 2007 11:22 am

Potreboval by som radu ohladne AB King Pro ktory služi na cvičenie brušnych svalov či to už niekto na tom skusil či to pomože shodiť špeky a trocha sformovať spevniť brucho namam na misli žiadne tehly na bruchu sklapačky tiež nechcem robiť kvoli chrbtice ma niekto niaku skusenosť s timto zariadenym na brušne svalstvo či sa to oplaty kupiť teraz použivam elektrostimulačny pas na brušne svalstvo len to dost neprijemne kope.Dik za nazor.
mafo
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Št Jún 14, 2007 11:08 am

Odoslaťod hruda » Št Jún 14, 2007 2:17 pm

Svalstvo brucha tym do urcitej urovne spevnis,ale speky nezhodis. Na to je dieta+cvicenie(aerobne).
Som cool-turista!
hruda
Stredne pokročilý
Stredne pokročilý

Založený: Ut Mar 07, 2006 2:34 pm

Re: Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Odoslaťod Frosy » Št Jún 14, 2007 7:22 pm

mafo napísal:Potreboval by som radu ohladne AB King Pro ktory služi na cvičenie brušnych svalov či to už niekto na tom skusil či to pomože shodiť špeky a trocha sformovať spevniť brucho namam na misli žiadne tehly na bruchu sklapačky tiež nechcem robiť kvoli chrbtice ma niekto niaku skusenosť s timto zariadenym na brušne svalstvo či sa to oplaty kupiť teraz použivam elektrostimulačny pas na brušne svalstvo len to dost neprijemne kope.Dik za nazor.

presne ako napisal hruda, svalstvo spevnis, budu aj tehly, ale nebude nic vidno, lebo to bude skryte pod vrstvou tuku -
potrebujes pocas cvicenia zapajat velke svalove skupiny, aby si vypalil co najviac energie /tuku/ - nohy, chrbat, prsia - nohy mas predpokladam dve, takze je to urcite najlepsia varianta :-) dalej dalsia vyhoda noh je, ze je to strasny nezmar sval :-) skus hodinu vkuse brusakovat - urcite odpadnes - no skus hodinu vkuse bicyklovat - je to v pohode a spalis 5x tolko energy ;-) pouvazuj nad tym, ci si pustat elektrosoky do brucha a nespalit ani 1 kcal, alebo bicyklovat hodinu kazdy druhy den a schudnut
Obrázok používateľa
Frosy
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Dec 19, 2006 11:54 am

Re: Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Odoslaťod mafo » So Jún 16, 2007 5:58 pm

Dik za radu s tim bicyklovanym je to dobry napad volakedy som kondicne jazdil asi ten kram predam lebo som ho kupil a kupim namiesto toho niake hodinky s pulzometrom
mafo
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Št Jún 14, 2007 11:08 am

Naspäť na Treningy ako SCHUDNÚŤ

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

200 najnovšie...

nové správy

stála váha
juli760v: Čaute, v posledných mesiacoch som sa zasekla na jednej váhe (69kg) a nemôžem sa z nej pohnúť. Venujem sa thajskému boxu .. tréningy mám 3 krát za týždeň (2x kondičný + silový tréning, 1x sparing) plus 1 alebo 2 krát...

výživový doplnok 5XXL ELITE
Ghosz: Ja som bol asi až príliš naivný a objednal som tento doplnok. Na ich internetovej stránke bolo uvedené že mi to bude doručené do 3och dní. Prešiel týždeň a nič, napokon som sa to rozhodol zrušiť no nieje uvedený žiaden...

Detoxikácia
Jardka: Mne okrem stravy pomáha pri detoxe aj návšteva infrasauny pomáha to nie len s chudnutím, ale hlavne mám lepšiu imunitu a z tela sa mi tak odplavujú škodlivé látky

ako dalej?
bussdriver: ... otazka je, co riesime, kedze tolko cvicis. vaha znie pri tolkom treningu dobre, mozno ten objem co riesis je svalova hmota. ak si skusala vsetko a chces sa len vysekat a zbavit podkozneho tuku, nebude to dlhodobo moc zdrave,...

výživový doplnok 5XXL ELITE
Dominik: Má niekto skúsenosťi s týmto výživovým doplnkom?

Pribratie do rúk
monitor38: Dobrý deň. Možno to tu už niekto písal ale ja som nenašiel. Potreboval by som poradiť. Hneď na začiatku by som rád poznamenal, že som úplný začiatočník a posilňovaniu a správnemu stravovaniu sa nerozumiem. Ale rád by som konečne začal...

Začiatok
nezname: Čaute mám 13 rokov potreboval by som rady ako dobre začať do fitka ,do fitka chodim asi 1 mesiac (Nemám skúsenosti http://doplnky-fitness.sk/pomocky-pre-bojove-sporty/suspenzor-pk-800-04

Ako môžem znížiť nadváhu
mimol: Ahoj, mne pri chudnuti pomohlo, ked som sa vela hybala, vela sportovala a obmedzila sladksoti. ale par kil som stale nemohla dat dole. zakupila som si tento vyrobok http://doplnky-fitness.sk/spalovace-tuku/karnitin/aminostar-l-carnitine-60-kapsul a dala som si jednu kapsulu vzdy pred tym ako som isla...

Prosba o uvedenie chýb v stravovaní a v cvičení
MarcelaMarcela: Dobrý deň, Chcem sa spýtať pravidelne cvičím 3 krát do týždňa teabo, a jeden krát funkčný tréning do týždňa, 2 krát za týždeň chodím korčuľovať hodinu (13 km) a raz za týždeň skáčem na trampolíne 30 min. Chcem vedieť čo robím...