Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Ako trénovať pre štíhlu postavu. Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie.

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Odoslaťod mafo » Št Jún 14, 2007 11:22 am

Potreboval by som radu ohladne AB King Pro ktory služi na cvičenie brušnych svalov či to už niekto na tom skusil či to pomože shodiť špeky a trocha sformovať spevniť brucho namam na misli žiadne tehly na bruchu sklapačky tiež nechcem robiť kvoli chrbtice ma niekto niaku skusenosť s timto zariadenym na brušne svalstvo či sa to oplaty kupiť teraz použivam elektrostimulačny pas na brušne svalstvo len to dost neprijemne kope.Dik za nazor.
mafo
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Št Jún 14, 2007 11:08 am

Odoslaťod hruda » Št Jún 14, 2007 2:17 pm

Svalstvo brucha tym do urcitej urovne spevnis,ale speky nezhodis. Na to je dieta+cvicenie(aerobne).
Som cool-turista!
hruda
Stredne pokročilý
Stredne pokročilý

Založený: Ut Mar 07, 2006 2:34 pm

Re: Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Odoslaťod Frosy » Št Jún 14, 2007 7:22 pm

mafo napísal:Potreboval by som radu ohladne AB King Pro ktory služi na cvičenie brušnych svalov či to už niekto na tom skusil či to pomože shodiť špeky a trocha sformovať spevniť brucho namam na misli žiadne tehly na bruchu sklapačky tiež nechcem robiť kvoli chrbtice ma niekto niaku skusenosť s timto zariadenym na brušne svalstvo či sa to oplaty kupiť teraz použivam elektrostimulačny pas na brušne svalstvo len to dost neprijemne kope.Dik za nazor.

presne ako napisal hruda, svalstvo spevnis, budu aj tehly, ale nebude nic vidno, lebo to bude skryte pod vrstvou tuku -
potrebujes pocas cvicenia zapajat velke svalove skupiny, aby si vypalil co najviac energie /tuku/ - nohy, chrbat, prsia - nohy mas predpokladam dve, takze je to urcite najlepsia varianta :-) dalej dalsia vyhoda noh je, ze je to strasny nezmar sval :-) skus hodinu vkuse brusakovat - urcite odpadnes - no skus hodinu vkuse bicyklovat - je to v pohode a spalis 5x tolko energy ;-) pouvazuj nad tym, ci si pustat elektrosoky do brucha a nespalit ani 1 kcal, alebo bicyklovat hodinu kazdy druhy den a schudnut
Obrázok používateľa
Frosy
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Dec 19, 2006 11:54 am

Re: Pomožemi AB King Pro na pivne brucho

Odoslaťod mafo » So Jún 16, 2007 5:58 pm

Dik za radu s tim bicyklovanym je to dobry napad volakedy som kondicne jazdil asi ten kram predam lebo som ho kupil a kupim namiesto toho niake hodinky s pulzometrom
mafo
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Št Jún 14, 2007 11:08 am

Naspäť na Treningy ako SCHUDNÚŤ

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

200 najnovšie...

nové správy

Bolesti
Jardka: No ty si, ale vtipna jasne, vyložiť si nohy na stôl je najlepšie riešenie. Ale mne toto asi nepomoze.

Trampolína áno či nie.?
marek22401: Trampolíny odporúčame www.najlacnejsietrampoliny.sk

Ako môžem znížiť nadváhu
aurora15: Dobrý deň, po dobu štyroch týždňov, sa mi podarilo stratiť 7 kg. dobrý výsledok pre mňa!

Hľadám copywritera/parťáka do nového fitness projektu
xTreem: Ahojte, ako som napísal do názvu hľadám človeka so záujmom v športe (najmä posilňovanie, fitness, workout, beh a pod.) do tímu, do novovznikajúceho sk/cz športového portálu. Kandidát teda môže byť buď zo Slovenska alebo aj z Česka, na veku nezáleží (i...

Nočná práca 6 dní v týždni.
Martin21: Zdravím. Mám malú prosbičku. Mohol by mi niekto prosím vás poradiť ako sa stravovať pri mojej práci? Robím 6 nocí v týždni od polnoci do šiestej rána. O šiestej niečo zjem a o siedmej idem spať. Budím sa o druhej poobede...

Bolesť kĺbov.
Baska.Jarna: Ahojky, mala som rovnaký problém, ale kupíla som si potom domov jeden prístroj na úľavu od bolesti... teda kúpili mi ho lebo sa na mňa už nemohli pozerať a parádička. Majú ho tu okamzitauleva.cz, skús...

Bolesť kĺbov.
Jardka: Ja mám rovnaký problém, ale mne tie výživy moc nepomáhaju, skúšam sa skôr ubrať iným smerom.

Bolesti
Baska.Jarna: Vyložím si nohy na stôl.. ale nie nie, mne dosť pomáha teplo, keď si ten kĺb zablím do deky napríklad.

Ako často cvičiť?
marttylol: Dobrý deň, Idem si k vám po radu, mám 15 rokov, 185cm čiže rásť už nepotrebujem. Chcel by som pribrať na svalovej hmote na celom tele. Moja otázka je jednoduchá, mám si dni rozložiť na hands day,legs day,chest day napr. Pondelok...

Doplnok
Minar1: Dobrý deň potreboval by som poradiť, začal som cvičiť a chcel by som si kúpiť nejaký produkt čo obsahuje aj objem na svaloch a spalovač tukou našiel som si zatiaľ len tento produkt tu máte link : http://lnk.sk/y9s . Ďakujem...

Bolesť kĺbov.
Minar1: Zdravím, potreboval by som pomôcť alebo poradiť . Pri cvičení a pri vyššej zátaži ma začnú boleť kĺby. Našiel som si výživu pre kĺby tu je link: http://lnk.sk/y8f. Potrebujem vážne pomôcť , nejakú radu poprípade nejaký produkt. Vďaka

Ako dalej ?
Minar1: Čaute chalani potreboval by som poradiť , začal som cvičiť a chcel by som si kúpiť gainera . Čo hovoríťe na toto ? http://lnk.sk/y7Y Poprípade poradťe niečo iné Dakujem.

ProteínSCITEC 100% Whey Protein 920g
Minar1: http://ix.sk/E9EqU :toto je stránka na ktorej môžete objednávať.

ProteínSCITEC 100% Whey Protein 920g
Minar1: Proteín od výrobcu SCITEC NUTRITION je veľmi kvalitne spracovaný. Odporúčajú ho známy športovci. Jeden známy športovec povedal "Toto je cesta ku svalovej hmote". Čiže vrelo objednávajťe . Ak vám niečo nieje jasné kontaktujte nás.

Ako môžem znížiť nadváhu
loretta: Koľko kíl stratíte a za ako dlho?

Bolesti
Jardka: Ako sa zbavujete bolesti kĺbov po cvičení?

Kamera za rozumnú cenu
Danka: Tak si pozri túto http://www.lamax-electronics.com/eshop/cs/455-lamax-action-x6-8594175350272.html.

Kamera za rozumnú cenu
Rudynko: Minimálne 170°, WiFi, vodotesná a ak by mala LCD displej, nebol by som nahnevaný

Kamera za rozumnú cenu
Danka: A aké parametre by mala aspoň spĺňať?

Kamera za rozumnú cenu
Rudynko: Viete mi odporúčiť nejakú akčnú kameru za rozumnú cenu?