vitaminy na klby

Doplnky výživy a skúsenosti s nimi. Názory na výber výživových doplnkov a skúsenosti ako ich užívať.

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

vitaminy na klby

Odoslaťod IDO66 » St Apr 25, 2007 4:39 pm

pls viem mi niekto poradit nejake vitamin na klby :) :)
Obrázok používateľa
IDO66
Čitateľ
Čitateľ

Založený: So Feb 17, 2007 8:22 am

Odoslaťod Filipescu » St Apr 25, 2007 6:19 pm

no hlavne vapnik (calcium) a aj doplkov vyzivy je na to dost, staci si vybrat.
žeriem všetkých a všetko :D
Obrázok používateľa
Filipescu
čestný člen
čestný člen

Založený: St Feb 07, 2007 1:21 pm

Odoslaťod IDO66 » Št Apr 26, 2007 2:40 pm

a aky mas nazor na ArthroStop? :) :D
Obrázok používateľa
IDO66
Čitateľ
Čitateľ

Odoslaťod Filipescu » Št Apr 26, 2007 5:09 pm

s tym nemam skusenosti ja som mal jeden cas Celofit. Ale radsej by som sa zameral na pripravky v sekcii doplnkov vyzivy tie su urcene hlavne pre sportovcov.
Obrázok používateľa
Filipescu
čestný člen
čestný člen

Odoslaťod IDO66 » Št Apr 26, 2007 6:47 pm

a moho by si mi nieco poradit :?:
Obrázok používateľa
IDO66
Čitateľ
Čitateľ

Odoslaťod Filipescu » Št Apr 26, 2007 7:04 pm

MAX MUSCLE - MAX JOINT RELIEF nic lepsie nepoznam ale stoji to skoro 1000covku a vydrzi 30dni ale urcite ti pomoze...
AONE NUTRITION - JOINT FLEX ten stoji polovicu a je tiez dobry (20dni) asi 400sk
Obrázok používateľa
Filipescu
čestný člen
čestný člen

Odoslaťod IDO66 » Št Máj 17, 2007 8:36 am

....a ARTROSTOP bol som dnes u lekara a toto mi doporucoval+este nejake vytamini
Obrázok používateľa
IDO66
Čitateľ
Čitateľ

Odoslaťod Frosy » Št Máj 17, 2007 3:52 pm

IDO66 napísal:....a ARTROSTOP bol som dnes u lekara a toto mi doporucoval+este nejake vytamini

+ ake vitaminy? ja uzivam arthrostop a perfektne zabera uz po dvoch tyzdnoch. ziadne bolesti, mam este fastum gel, kostihojovu mast, glukosamin a tabletky ketonal retard, cize fajn vybava do konca leta :-)
Obrázok používateľa
Frosy
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Dec 19, 2006 11:54 am

Odoslaťod IDO66 » Št Máj 31, 2007 4:37 pm

kolko asi stoji arthrostop?? :) :)
Obrázok používateľa
IDO66
Čitateľ
Čitateľ

Odoslaťod Frosy » Pi Jún 01, 2007 12:06 pm

IDO66 napísal:kolko asi stoji arthrostop?? :) :)

ja som za ten 180 tabletovy vysolil nieco okolo 850sk, neviem ci to nebolo 860,866 alebo tak nejak
Obrázok používateľa
Frosy
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Dec 19, 2006 11:54 am

Naspäť na Výživové doplnky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

200 najnovšie...

nové správy

Antikoncepcia a spalovače tukov
Teri_01: Ahojte športovci Stretli ste sa už niekto s tým, že by spalovače tukov znižovali účinok hormonálnej antikoncepcie ?? Prosím, ak o tomto niekto niečo viete, budem vám vďačná za odpovede. Pretože by som si rada kúpila...

anketa_BEH BA
gabrielas: Dobrý deň, som študentka architektúry, pracujem na školskom projekte v ktoroms a zaoberám mapovaním behu (bežeckých trás v Bratislave). Veľmi by mi pomohli názory na nasledujúce témy/otázky. Ďakujem. 1. Aké prostredie pre beh preferujete (mimomestská krajina (okolité lesy, jazerá), mestské parky...

Branie doplnkov výživy v 16
Cancer: Dobrý deň, mám 16 rokov a chcel by som sa v rýchlosti spýtať či nejakým spôsobom vadí branie proteinového prášku (bez príchute, iba 100% koncentrát). Športujem 3-4 krát do týždňa a mám pestrú a vyváženú stravu cca 5-6krát za deň......

Cvičím a priberám, prečo??
dida456: Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu. Mám 35 rokov, 174 cm, na začiatku cvičenia som mala 63 kg. Už pol roka cvičím doma podľa Jill Michaels. Striedam posilňovanie a cardio. Nejako veľmi mi nešlo o schudnutie, skôr o posilnenie celého...

Cvicenie pri miernej chorobe...
miro1360: všimol som si tu že niektorí valíte v posilke alebo aj inde v čase keď máte zápal pľúc, chrípku alebo väčšie prechladnutie, keď sú antibiotiká, ako nie je to sranda a veľa ľudí ktorí si to tu prídu prečítať tak...

Aerobny trening rano nalacno
Tibor77: Ahojte V ramci chudnutia idem zaradit do treningoveho planu ranny trening. konkretne mam taku predstavu> 3x do tyzdna rano (6:00) stacionar bicykel v aerobnom tempe. Zacal by som pri 20min s cielom 40min. preberal som to s kolegom ktory sa cviceniu venuje podstane dlhsie...

gél na sport
radokratky: je to energeticky gel co myslis, vyuzivaju ho hlavne aktivny sportovci, pri vytrvalostnych sportoch

Vlasy
samanta88: Ale chlapi, krátke vlasy sú sexi:-D Ostrihaj dohola a máš!:-D A keď nie dohola, tak skús tie doplnky, určite pomôžu Ale hlavne sa kvôli tomu až tak nestresuj

ČO zvoliť?
radokratky: ja som na priberanie pouzival sacharidy a klasicky protein, neskor gainer. sacharidy su dobre fakt ked clovek nevie pribrat. vsetky doplny objednavam z inkosporu. kvalitne produkty velky vyber chuti . ak ale mas problemy so si popisala to by trebalo...

gél na sport
martinmol: dobry den, mam dotaz ohladom gelu, ktory sa pouziva pri sportovani, dopocul som sa o tom len tak zbezne, preto hladam viac info

Vlasy
martinmol: U doktora nie, nestras. Skusim sa popytat obvodneho. To nepoznam, no asi to aj skusim, popytam sa v lekarni a dufam ze mi to pomoze..

25% zľava na celý nákup v Myprotein
shelivi: s kódom: TATIANA-R7R a musíš byť nový zákazník, skús čo najskôr lebo neviem dokedy zľava platí na všetky produkty aj zlacnené sa ti uplatní ešte ďalšia táto zľava tak neváhaj

Vlasy
radokratky: U doktora si s tým bol? Ževraj to môže značiť aj niečo vážnejšie. Ja to mám dané bohužiaľ geneticky, takže som začal nedávno brať výživové doplnky folixil

Stravovanie
Bullyt: Zdravím ľudia som tu celkom nový mám 22 rokov, rozmýšľal som že začnem cvičiť ale mám menši problém zo stravovaním. Kedže mam Cukrovku, aj pankreatitídu tak neviem či sa mi vobec oplati cvičiť kedže mam doživotnú dietu s obmedzením tukov,...

Vlasy
martinmol: Caute v poslednych mesiacoch sa mi zda ze mam stale menej a menej vlasov....uz aj priatelka si to vsimla. Neviete co to moze sposobovat a co robit proti tomu?

Spolupráce - focení
patrikOVA: Ahoj, začínající fotograf hledá člověka ve věku 17-28 let z Ostravy a okolí, který dělá fitness nebo bojové sporty, a má zájem prosadit se v modelingu, případně se věnovat těmto sportům profesionálně. Bez oboustranných nároků na finanční odměnu: já budu...

výdaj a príjem kcal
fitametyst: Ahojte, potrebujem poradiť...potrebujem schudnúť (vek 26, výška 163, váha okolo 60+/-1kilo hore dole, tuk 23,5%)...cvičím a zdravo sa stravujem už 5rokov, popritom som vyskúšala rôzne stravovacie štýly aby som zistila, čo mi pasuje, ako doteraz asi nič...takže som sa rozhodla viac...

Zníženie Estrogénu
namenoexist0: Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte skúsenosti alebo aspon sa vyznáte okolo vecí ohladom týchto látok: Arimidex (chem. názov :anastrozol) Aromasin (chem.: exemestane) Femara (chem.: letrozole) Ide o zníženie estrogénu v tele. Viem dá sa to aj inak ale chcem vedieť niečo...

Užívanie aminokyseliny GABA do 18 rokov
michalino: Nazdar borci, mám 15 rokov a kúpil som si proteín s akciou + GABA 1000 od best nutrition zdarma. Avšak dočítal som sa že to nie vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Mohlo by mi užívanie uškodiť? A ak...

Športové hodinky
Marco.294: Čaute páni, chcel by som si kúpiť športové hodinky, prevažne na beh aj s hrudným pásom. Mali by merať aj denné aktivity a schopné sa synchronizovať so smartphonom. Vedeli by ste mi nejaké odporučiť? (značka, typ,...) Môj cenový strop je do 170€. Môj...