zlyhávanie v tréningu

Ak tréning nesleduje objem ani štíhlu postavu. Otázky a odpovede...

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

zlyhávanie v tréningu

Odoslaťod Jhanco » Št Jún 15, 2017 8:16 pm

Ahoj všetci. Začal som športovať cca pred tromi rokmi z cieľom zhodiť nadváhu Výživu nejako vôbec nesledujem jem všetko. Mám však zaužívaný taký zvláštny režim, že jem celé doobedie a navečer po cvičení si dám buď čerstvú pomarančovú šťavu alebo sirupovú vodu, čiže v podstate poobede a večer nič nejem. Hlad poobede vôbec nepociťujem. Z celého dňa najviac prijímam čo sa zloženia stravy týka asi cukru - viem že je to nezdravé. Ale teraz k veci. Cvičím "hobby" každý deň cca 1 hodinu okolo tej 19.00, nedvíham žiadne činky ale snažím sa cvičiť s vlastnou váhou - napr. kliky, brušáky, zhyby na hrazde, drepy, a v rôznych formách, zo záťažou bez.... pričom to spájam s bicyklovaním, eliptický trenažér, skákaním na švihadle, fitness schodík, beh, box atď. Čiže sa jedná čisto o domáci tréning. Zo začiatku ma to veľmi bavilo a rád som si zamakal aj z dôvodu, že mám sedavé zamestnanie - šofér. ale posledného pol roka sa jedná čisto o premáhanie a nútenie sa do cvičenia, aj keď sa to snažím striedať, ako sa dá aby sa nejednalo o stereotyp. Navyše moje výkony majú klesajúcu tendenciu, príklad na hrazde som sa zo záťažami dvihol 15x teraz ledva 11x .... Keď mám ísť cvičiť mám doslova vnútornú nervozitu, či budem vládať zopakovať cvičenia tak ako kedysi. Prestáva ma to baviť mám chuť sa na to vykašlať, ale na druhej strane potrebujem pohyb. Viete niekto poradiť, čo robím zle, prípadne čo zmeniť.

Vďaka
Jhanco
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Št Jún 15, 2017 7:49 pm

Naspäť na Tréning - Iné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

200 najnovšie...

nové správy

Kaktusbike v BA
Barbora: Tak dik idem sa pustit do toho citania a googlenia

Kaktusbike v BA
samanta88: mne tam poradili ale je dobre si nieco pozriet vopred

Kaktusbike v BA
Barbora: Aj nam tam poradia alebo nas rovno odbiju ak nebudeme vediet co presne haldame?

Kaktusbike v BA
samanta88: hladaj este dalej alebo pochod... za seba mozem kakutbike tiez odporucit ale za skusku nikde nic nedas

Je moja tepova frekvencia v poriadku?
dodulka: Ahoj, a behaval si aj pocas zimy alebo si mal prestavku a opat si zacal?

Kaktusbike v BA
Barbora: Ahojte ahojte Planujeme si s priatelom kupit nejake uz lepsie bicykle a znamy nam odporucal Kaktusbike, mate s nimi nejake skusenosti ci uz dobre alebo zle? Chceli by sme viac feedbackov predtym ako tam pojdeme...

Ako zacat cvicit
eXtr3mer: Zober tenisky, a choj behať, najjednoduchšie čo môžeš urobiť, daľšie nájdeš na internete, stačí do googlu napísať cviky a určitú svalovú partiu, a máš vystarané, čo sa stravy týka, papať zeleninu, ovocie, aj to je dohladateľné na internete

detský bicykel
radokratky: zdravím. Deti sa mi dostali do veku kedy chcu bicykel. Aký maju tie vaše deti? Podľa čoho ste ho vyberali a do akej značky sa oplatí investovat?

Bike na tréningy
radokratky: takže aký bike sa na to hodí? do ktorého, resp akej značky sa oplatí investovat?

ako nafúkať FIT LOPTU
66miki66: odporucam kupit hlavne kvalitu. https://shopping.sk/aerobic-ball-lopty

Bike na tréningy
radokratky: ja čo som tam bol tak poradili dobre aj vysvetlili keď že úplne nevieš

Bike na tréningy
martinmol: Dik už som to čítal aj X ďalších ale stále si nepripadám o nič múdrejší akosi Nevieš inak ako to je v tom Kaktusbike-u v predajni? Tí predavači vedia niečo poradiť?

Bike na tréningy
radokratky: čítaj toto http://www.kaktusbike.sk/ako-nakupit/ako-si-vybrat-bicykel/ a potom si vyberaj alebo niekam choď nech už máš nejakú predstavu

Bike na tréningy
martinmol: Všetci sme ohľadom tohto plne mimo čiže si pomáhame zaťiaľ každý sám a potom to asi spojíme Len sa potrebujem od niečoho odpichnúť

Bike na tréningy
samanta88: Chod niekam do predajne najskor alebo popros kmoska skusenejsieho nech ti poradi lebo v tomto uz su nemale peniaze...

Bike na tréningy
martinmol: Ahojte znova raz by som sa na vás chcel obrátiť ale teraz to už skúšam z inej strany S pár chalanmi by sme toto leto chceli začať trénovať na bike-och na začiatok asi nejaké len...