P90X

Ak tréning nesleduje objem ani štíhlu postavu. Otázky a odpovede...

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

P90X

Odoslaťod lukas01841 » Pi Okt 14, 2011 6:15 pm

Čaute...neviem či je tu už téma o tomto tréningu ak hej ospravedlnujem sa....
Skúšal niekto ten tréning?Je vidieť po tých 90 dňoch výsledky???Na youtube je dosť videí o tom ak chcete kuknite...hlavne mi ide o to či to niekto skúšal....
lukas01841
Stredne pokročilý
Stredne pokročilý

Založený: Ne Dec 03, 2006 2:54 pm

Naspäť na Tréning - Iné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

200 najnovšie...

nové správy

Chudnutie + nárast sily
petrkvapil: Taky by me zajimalo

Únava
Wolfsong: Ahojte, poprosil by som Vás o radu. Dva týždne dozadu som bol darovať krv, po odbere som nebehal, na druhý deň som išiel úlne voľný beh na pohodu. No po dobere sa už dva týždne neviem dostať do tréningového tempa,...

Ako mať atletické nohy
Vedeus: Ahojte, mám 16 rokov a venujem sa futbalu. Denne trénujem 3-4 hodiny v podobe cardia, šprinty, práca s loptou, spevňovacie cviky, plávanie atď.. Hmotnosť je v pohode, podvýživený nie som mám štandartnú hmotnosť s malým percentom tuku. No čo sa...

Korčule, kolieskové lyže podľa zákona vľavo - nesúhlas
Meragi1: Zdravím, chodievam po ceste na kolieskových lyžiach ale vpravo a včera sa pristavil pri mne vodič, ktorý ma hneď upozornil, že podľa zákona o cestnej premávke som považovaná za chodca, čo znamená, že by som mala ísť vľavo. Viem o...

Aké produkty ?
dominikbadovsky: Aky je rozdiel medzi Reflex Nutrition a MyProtein produktami ? čo je kvalitnejšie a výhodnejšie ? Dakujem za každú radu

Tréning Rúk (Ramená, Biceps, Triceps)
joeinko: Zdravím, s kamarátmi sme spravili video z tréningu rúk, konkrétnejšie biceps, ramená a triceps. Dúfam že sa bude páčiť a snáď vam aj pomôže inšpirovať sa A za každý feedback sme radi! Video: https://www.youtube.com/watch?v=AxFOEFjUtGw

Servis
Tulko: Vedel by mi niekto poradit servis na trenazeri v bliskosti Presova.Odisiel mi pocitac.

Anterior Pelvic Tilt(Predny panvovy naklon)
Nemoryus: Zdravim chcel som sa spytat ci uz niekto ma tento problem,respektive ako ho riesit?...nejake cviky info ohladom toho? Vdaka za rady

Syrovátkový proteín - pomer cena x kvalita
bernie: Ja som si práve objednal balík od gymbeamu, momentálne sú oni asi najlacnejší, uvidíme aké to bude. Našiel som ich cez túto stránku, porovnávajú tam ceny rôznych značiek v rôznych eshopoch: www.najlacnejsiprotein.rimava.sk

Chudnutie a prsia u žien
Italiano: Nerád to hovorím, ale pri chudnutí je to prirodzené. Veľa žien čo trénujeme prichádza chudnutím následne aj o prsia. Jediná rada čo ma napáda je chudnúť pomaly a zdravo, tuk zameniť prirodzene za sval. hmotu, aspoň takto tomu z časti...

Chudnutie a prsia u žien
melody33: Ahojte, mám takú otázku. Začala som chudnúť, je to asi len 8-10 kíl zatiaľ a dúfam v ďalších 8-10 ešte aspoň, ale už teraz to vidím negatívne na prsiach. Ani predtým som ich totižto nemala nejaké pevné, už vtedy boli mierne...

Motivácia
S0RSI: https://www.youtube.com/watch?v=kW_PRdf3m9w https://www.youtube.com/watch?v=66ieyoHRUBI

jednoručky na doma
Potkan21: Ahojte cca pol roka chodím pravidelne do posilky idem celkom ťažké tréningy 3 krát do týždňa, skôr cviky s činkami ako na strojoch, V posledenej dobe nestíham po práci chodiť pravidelne do posilky, predsa len cesta z práce tam, tréning...

Zensky trening + strava (rada)
Potkan21: Ahoj, ja som začínala s cvičením cca pol roka dozadu. Taktiež bolo mojím cieľom najmä zdravé zvýšenie váhy a nabratie svalov. Moja výška 172cm a počiatočná váha 54kg. Teraz po pol roku váha 64kg, povedala by som, že som nabrala tých...

Antikoncepcia a spalovače tukov
Teri_01: Ahojte športovci Stretli ste sa už niekto s tým, že by spalovače tukov znižovali účinok hormonálnej antikoncepcie ?? Prosím, ak o tomto niekto niečo viete, budem vám vďačná za odpovede. Pretože by som si rada kúpila...

anketa_BEH BA
gabrielas: Dobrý deň, som študentka architektúry, pracujem na školskom projekte v ktoroms a zaoberám mapovaním behu (bežeckých trás v Bratislave). Veľmi by mi pomohli názory na nasledujúce témy/otázky. Ďakujem. 1. Aké prostredie pre beh preferujete (mimomestská krajina (okolité lesy, jazerá), mestské parky...

Branie doplnkov výživy v 16
Cancer: Dobrý deň, mám 16 rokov a chcel by som sa v rýchlosti spýtať či nejakým spôsobom vadí branie proteinového prášku (bez príchute, iba 100% koncentrát). Športujem 3-4 krát do týždňa a mám pestrú a vyváženú stravu cca 5-6krát za deň......

Cvičím a priberám, prečo??
dida456: Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu. Mám 35 rokov, 174 cm, na začiatku cvičenia som mala 63 kg. Už pol roka cvičím doma podľa Jill Michaels. Striedam posilňovanie a cardio. Nejako veľmi mi nešlo o schudnutie, skôr o posilnenie celého...

Cvicenie pri miernej chorobe...
miro1360: všimol som si tu že niektorí valíte v posilke alebo aj inde v čase keď máte zápal pľúc, chrípku alebo väčšie prechladnutie, keď sú antibiotiká, ako nie je to sranda a veľa ľudí ktorí si to tu prídu prečítať tak...

Aerobny trening rano nalacno
Tibor77: Ahojte V ramci chudnutia idem zaradit do treningoveho planu ranny trening. konkretne mam taku predstavu> 3x do tyzdna rano (6:00) stacionar bicykel v aerobnom tempe. Zacal by som pri 20min s cielom 40min. preberal som to s kolegom ktory sa cviceniu venuje podstane dlhsie...