Oblubene cviky

Ak tréning nesleduje objem ani štíhlu postavu. Otázky a odpovede...

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

Oblubene cviky

Odoslaťod filipkoo » So Feb 13, 2010 3:09 pm

napadla ma taka zaujimava myslienka - napiste ake cviky radi cvicite a naopak, ktore zduse neznasate..
tu su moje:

milujem- kluky na bradlach,pritahy v predklone,zhyby na hrazde
neznasam- mrtvy tah,kladky,izolovane cviky(biceps o koleno,kick back, etc.)
If you want, you can!
Obrázok používateľa
filipkoo
čestný člen
čestný člen

Založený: So Júl 25, 2009 10:48 am

Re: Oblubene cviky

Odoslaťod Muscles » So Feb 13, 2010 7:39 pm

milujem- bicepsovy zdvih, pullover a skoro vsetky cviky na strojoch
neznasam- najviac neznasam hyperxtenzie, a potom nemam rad tlaky...
Obrázok používateľa
Muscles
pokročilý
pokročilý

Založený: Pi Okt 16, 2009 9:42 pm

Odoslaťod Zdeno Chara » So Feb 13, 2010 8:13 pm

tusim tu uz ta tema je.moje su asi drepy :D
"Jim tlustej bůček s česnekem. Bůček má tuk a česnek ho spálí, takže nepřiberu"
Obrázok používateľa
Zdeno Chara
čestný člen
čestný člen

Založený: Pi Sep 18, 2009 2:47 pm

Odoslaťod thunderh4wk » So Feb 13, 2010 11:21 pm

ja milujem vsetky cviky z ktorych silniem/rastiem a neznasam vsetky, ktore su strata casu..
"The perfect program is like a bad blowjob. It doesn't exist." Matt Kroczaleski
Obrázok používateľa
thunderh4wk
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Mar 02, 2008 11:22 am

Odoslaťod miki » So Feb 13, 2010 11:47 pm

Ja proste nenavidim drepy :D ,vsetko ostatne cvicim rad
Obrázok používateľa
miki
Stredne pokročilý
Stredne pokročilý

Založený: So Júl 25, 2009 7:54 pm

Odoslaťod Syfo » Ne Feb 14, 2010 7:13 am

Najradčej cvičím prsia. Nerád cvičím brucho.
Kde iný vidia prekážku, my vidíme cestu.
Obrázok používateľa
Syfo
čestný člen
čestný člen

Založený: Št Júl 23, 2009 9:50 pm

Odoslaťod pier88 » Ne Feb 14, 2010 9:44 am

Kedysi to bol bench ale teraz jednoznacne drep, mrtvy tah a zhyby.
Obrázok používateľa
pier88
Mierne pokročilý
Mierne pokročilý

Založený: Št Aug 06, 2009 7:04 pm

Odoslaťod vilo150 » Ne Feb 14, 2010 11:34 am

Ja mam rád : drepy,bench,stahovanie klatky za hlavu, millitary,biceps z rovnou .
mam rád skoro vsetký cviky po ktorích ma bolí sval a je dobre napumpovaný . :lol:
vilo150
čestný člen
čestný člen

Založený: Pi Júl 24, 2009 9:02 pm

Odoslaťod zaciatocnik 2222 » Ne Feb 14, 2010 12:41 pm

moje oblubene su millitary press,MT,silove premiestnenie,pritahy T-tyce, kedysi bol najoblubenejsi bench ale preslo ma to nastastie :lol:
23rokov, výška-186, váha-91
Obrázok používateľa
zaciatocnik 2222
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Feb 08, 2009 12:49 pm

Odoslaťod omw » Št Feb 18, 2010 7:30 pm

oblubene... bench, squad a deadlift + pritahy VC v predkolone
nenavidene... snad vsetky izolovane cviky okrem tlakov s jednoruckou za hlavu (triceps)
omw
čestný člen
čestný člen

Založený: So Máj 16, 2009 1:18 pm

Odoslaťod vilo150 » Ne Mar 14, 2010 3:45 pm

Caute ... chcem sa spitat ci sa oplati cvicit na tomto stroji , hovoria tomu asi tlaky v sede , :
http://www.dafe.sk/images/data/product_136.jpg .
A ked mam tie rucky zvislo na dol tak precvicujem aky sval ?
vilo150
čestný člen
čestný člen

Založený: Pi Júl 24, 2009 9:02 pm

Odoslaťod erik209 » Ne Mar 14, 2010 5:14 pm

je to stroj na prsne svaly neco ako bench press v sede a je to dobre tak na rehabilitaciu nejake spevnenie ale inak su aj lepsei cviky na prsia....
v sporte sa vacsina veci da vysvetlit pomocou fyziky a chemie a na ten zvysok je tu psychologia sportu....
III svetova vojna bude najhorsia....nastastie bude posledna.....
Obrázok používateľa
erik209
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Jan 21, 2007 7:41 pm

Naspäť na Tréning - Iné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

200 najnovšie...

nové správy

Tréning Rúk (Ramená, Biceps, Triceps)
joeinko: Zdravím, s kamarátmi sme spravili video z tréningu rúk, konkrétnejšie biceps, ramená a triceps. Dúfam že sa bude páčiť a snáď vam aj pomôže inšpirovať sa A za každý feedback sme radi! Video: https://www.youtube.com/watch?v=AxFOEFjUtGw

Servis
Tulko: Vedel by mi niekto poradit servis na trenazeri v bliskosti Presova.Odisiel mi pocitac.

Anterior Pelvic Tilt(Predny panvovy naklon)
Nemoryus: Zdravim chcel som sa spytat ci uz niekto ma tento problem,respektive ako ho riesit?...nejake cviky info ohladom toho? Vdaka za rady

Syrovátkový proteín - pomer cena x kvalita
bernie: Ja som si práve objednal balík od gymbeamu, momentálne sú oni asi najlacnejší, uvidíme aké to bude. Našiel som ich cez túto stránku, porovnávajú tam ceny rôznych značiek v rôznych eshopoch: www.najlacnejsiprotein.rimava.sk

Chudnutie a prsia u žien
Italiano: Nerád to hovorím, ale pri chudnutí je to prirodzené. Veľa žien čo trénujeme prichádza chudnutím následne aj o prsia. Jediná rada čo ma napáda je chudnúť pomaly a zdravo, tuk zameniť prirodzene za sval. hmotu, aspoň takto tomu z časti...

Chudnutie a prsia u žien
melody33: Ahojte, mám takú otázku. Začala som chudnúť, je to asi len 8-10 kíl zatiaľ a dúfam v ďalších 8-10 ešte aspoň, ale už teraz to vidím negatívne na prsiach. Ani predtým som ich totižto nemala nejaké pevné, už vtedy boli mierne...

Motivácia
S0RSI: https://www.youtube.com/watch?v=kW_PRdf3m9w https://www.youtube.com/watch?v=66ieyoHRUBI

jednoručky na doma
Potkan21: Ahojte cca pol roka chodím pravidelne do posilky idem celkom ťažké tréningy 3 krát do týždňa, skôr cviky s činkami ako na strojoch, V posledenej dobe nestíham po práci chodiť pravidelne do posilky, predsa len cesta z práce tam, tréning...

Zensky trening + strava (rada)
Potkan21: Ahoj, ja som začínala s cvičením cca pol roka dozadu. Taktiež bolo mojím cieľom najmä zdravé zvýšenie váhy a nabratie svalov. Moja výška 172cm a počiatočná váha 54kg. Teraz po pol roku váha 64kg, povedala by som, že som nabrala tých...

Antikoncepcia a spalovače tukov
Teri_01: Ahojte športovci Stretli ste sa už niekto s tým, že by spalovače tukov znižovali účinok hormonálnej antikoncepcie ?? Prosím, ak o tomto niekto niečo viete, budem vám vďačná za odpovede. Pretože by som si rada kúpila...

anketa_BEH BA
gabrielas: Dobrý deň, som študentka architektúry, pracujem na školskom projekte v ktoroms a zaoberám mapovaním behu (bežeckých trás v Bratislave). Veľmi by mi pomohli názory na nasledujúce témy/otázky. Ďakujem. 1. Aké prostredie pre beh preferujete (mimomestská krajina (okolité lesy, jazerá), mestské parky...

Branie doplnkov výživy v 16
Cancer: Dobrý deň, mám 16 rokov a chcel by som sa v rýchlosti spýtať či nejakým spôsobom vadí branie proteinového prášku (bez príchute, iba 100% koncentrát). Športujem 3-4 krát do týždňa a mám pestrú a vyváženú stravu cca 5-6krát za deň......

Cvičím a priberám, prečo??
dida456: Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu. Mám 35 rokov, 174 cm, na začiatku cvičenia som mala 63 kg. Už pol roka cvičím doma podľa Jill Michaels. Striedam posilňovanie a cardio. Nejako veľmi mi nešlo o schudnutie, skôr o posilnenie celého...

Cvicenie pri miernej chorobe...
miro1360: všimol som si tu že niektorí valíte v posilke alebo aj inde v čase keď máte zápal pľúc, chrípku alebo väčšie prechladnutie, keď sú antibiotiká, ako nie je to sranda a veľa ľudí ktorí si to tu prídu prečítať tak...

Aerobny trening rano nalacno
Tibor77: Ahojte V ramci chudnutia idem zaradit do treningoveho planu ranny trening. konkretne mam taku predstavu> 3x do tyzdna rano (6:00) stacionar bicykel v aerobnom tempe. Zacal by som pri 20min s cielom 40min. preberal som to s kolegom ktory sa cviceniu venuje podstane dlhsie...

gél na sport
radokratky: je to energeticky gel co myslis, vyuzivaju ho hlavne aktivny sportovci, pri vytrvalostnych sportoch

Vlasy
samanta88: Ale chlapi, krátke vlasy sú sexi:-D Ostrihaj dohola a máš!:-D A keď nie dohola, tak skús tie doplnky, určite pomôžu Ale hlavne sa kvôli tomu až tak nestresuj

ČO zvoliť?
radokratky: ja som na priberanie pouzival sacharidy a klasicky protein, neskor gainer. sacharidy su dobre fakt ked clovek nevie pribrat. vsetky doplny objednavam z inkosporu. kvalitne produkty velky vyber chuti . ak ale mas problemy so si popisala to by trebalo...

gél na sport
martinmol: dobry den, mam dotaz ohladom gelu, ktory sa pouziva pri sportovani, dopocul som sa o tom len tak zbezne, preto hladam viac info

Vlasy
martinmol: U doktora nie, nestras. Skusim sa popytat obvodneho. To nepoznam, no asi to aj skusim, popytam sa v lekarni a dufam ze mi to pomoze..