ake cviky su dobre na vyrovnanie lopatiek?

Ak tréning nesleduje objem ani štíhlu postavu. Otázky a odpovede...

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

ake cviky su dobre na vyrovnanie lopatiek?

Odoslaťod lm10 » Ut Apr 29, 2008 6:17 pm

mam krive lopatky a cvicim 2 roky objemovy trening mam tam cviky na chrbet ale niake narovnanie som moc ani nepostrehol ,len trochu.
kto vie niake dobre cviky na narovnanie pls poradte
lm10
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Ut Apr 29, 2008 6:04 pm

Re: ake cviky su dobre na vyrovnanie lopatiek?

Odoslaťod Italiano » Ut Apr 29, 2008 8:03 pm

nerozumiem pojmu ,,krive lopatky,, nemas ich sumerne alebo jedna je vacsia alebo co ?
www.cftbb.sk
Obrázok používateľa
Italiano
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Mar 11, 2008 7:38 pm

Odoslaťod mireceq » Ut Apr 29, 2008 8:45 pm

mas problem s kostou lopatky alebo ze ti lopatky vycnievaju lebo ich nema co drzat?
Obrázok používateľa
mireceq
čestný člen
čestný člen

Založený: St Apr 04, 2007 5:29 pm

Odoslaťod lm10 » St Apr 30, 2008 8:10 am

vycnievaju
lm10
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Ut Apr 29, 2008 6:04 pm

Odoslaťod erik209 » St Apr 30, 2008 1:24 pm

lm10 napísal:vycnievaju

to moze byt oslabene medzilopatkove svalstvo, ono dost casto ochabuva
najdi si nejake specialne cviky na tieto svaly, nejake rehabilitacne aj kondicne
v sporte sa vacsina veci da vysvetlit pomocou fyziky a chemie a na ten zvysok je tu psychologia sportu....
III svetova vojna bude najhorsia....nastastie bude posledna.....
Obrázok používateľa
erik209
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Jan 21, 2007 7:41 pm

Odoslaťod peter2008 » So Máj 17, 2008 4:56 pm

erik209 napísal:

najdi si nejake specialne cviky na tieto svaly, nejake rehabilitacne aj kondicne

aj ja mam taky problem doterras ma to nak nezaujimalo a nevenoval som tomu pozornost bo to nije hrozne ..ale ked je o tom uz rec .... a akoze ako by mali teto cviki a rehabilitacie pomoct???
cvicim s radostou a kazdy den(ked môžem):D
Obrázok používateľa
peter2008
pokročilý
pokročilý

Založený: Št Feb 21, 2008 7:01 pm

Odoslaťod erik209 » So Máj 17, 2008 6:26 pm

peter2008 napísal:
erik209 napísal:

aj ja mam taky problem doterras ma to nak nezaujimalo a nevenoval som tomu pozornost bo to nije hrozne ..ale ked je o tom uz rec .... a akoze ako by mali teto cviki a rehabilitacie pomoct???

spevnia oslabene svalstvo, pripadne natiahnu skratene svaly kt. zapricinuju problem
v sporte sa vacsina veci da vysvetlit pomocou fyziky a chemie a na ten zvysok je tu psychologia sportu....
III svetova vojna bude najhorsia....nastastie bude posledna.....
Obrázok používateľa
erik209
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Jan 21, 2007 7:41 pm

Odoslaťod peter2008 » Ne Máj 18, 2008 6:16 pm

erik209 napísal:
peter2008 napísal:
erik209 napísal:[to moze byt oslabene medzilopatkove svalstvo, ono dost casto ochabuva

spevnia oslabene svalstvo, pripadne natiahnu skratene svaly kt. zapricinuju problem

aha no diky ..a to sa mam obratit na lekara ?? no fakt neviem co ty nasi doktori robia ved to som sa nemal dozvediet tu ze je to naky problem ale u doktorky v ordinaciii :evil:
cvicim s radostou a kazdy den(ked môžem):D
Obrázok používateľa
peter2008
pokročilý
pokročilý

Založený: Št Feb 21, 2008 7:01 pm

Naspäť na Tréning - Iné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostí.

200 najnovšie...

nové správy

Beh, Bežecký plán
Andrej1225: Beh je vynikajúci "šport" Ale je celkom zložité sa naučiť správne behať. Každopádne určite treba behať viac ako 20 minút tak 4-5 krát do týždna https://fitness-life.sk/kardio-cviky-a-kardio-fitness-stroje/ https://fitness-life.sk/stacionarny-bicykel-rotoped-fitness/

Cim nahradit behanie? Bicykel?
Andrej1225: Podľa mna určite behanie, v podstate všetky tieto kardio cviky ako beh, bicykel, stepper a podobné sú vynikajúce Určite sa dočítaš viac v mojich článkoch https://fitness-life.sk/kardio-cviky-a-kardio-fitness-stroje/ https://fitness-life.sk/stacionarny-bicykel-rotoped-fitness/

Schudol som ale brucho a stehná ostali
Andrej1225: Ahoj určite by sisi mal prečítať o tomto článku je to o Kardio cvičení chudnutí a myslím si že by ti mohol pomôcť aj pri tvojom probléme https://fitness-life.sk/kardio-cviky-a-kardio-fitness-stroje/ https://fitness-life.sk/stacionarny-bicykel-rotoped-fitness/

Veľtrh FIBO 2018
Fitline: Plánujete sa zúčastniť najväčšieho svetového veľtrhu FIBO 2018 v nemeckom Kolíne nad Rýnom, ktorý sa koná v dňoch 12. 4. - 15. 4. 2018? Ak áno, tak v tom prípade si môžete bezplatne objednať vstupenku. Stačí keď vložíte uvedený kód...

FC s automatickým záznamom cvičenia
Didakonut: Ďakujeme vám za odkaz. Bolo to pre mňa veľmi užitočné. Pomohlo mi to veľa.

Najlepsia dieta / Ktora dieta funguje?
Didakonut: Rád by som tiež vedel. Aké je najlepšie jedlo?

Nohavice pre obezneho
Potkan21: Viem že otázka bola položená už dávno ale možno to niekomu pomôže...ja som mal rovnaký problém a na moje prekvapenie našiel som v Kiku (samozrejme nečakajte nejakú extra kvalitu)..prípadne možno by mali niečo aj v oddelení obečenia Tesco. Priateľka kupovala...

sluchadla do vody
samanta88: Poradíte mi sluchadla do vody, s ktorými si zaplávem? /samozrejme vodotesne a bezdratove/

Skolióza
jakub55577: Nazdar, chcel by som sa spýtať mám skoliózu(vikrivenia chrbtice do boku) doktor mi povedal že to mám z cvičenia.Mám pokračovať v cvičení ďalej a vynechať tvrdý tréning na chrbát alebo necvičiť vôbec až kým nedôjde k náprave ? Ďakujem za...

diplomka, help!
Ptech: Pomozte, prosím, s diplomovou prací na téma Suplementy ve výživě rekreačního sportovce vyplněním stručného dotazníku. https://www.survio.com/survey/d/Y8O1Y1P9G7C2N7M9K Díky.

ZAVRATE - Problemy s zaludkom ???
CinGy: Rad by som sa podelil o moje problemy. Mozno uz niekto nieco podobne riesil a bude ma vediet nasmerovat, pretoze mam pocit ze moja dotorka iba tápe. (zial kazdy nevie vsetko) Asi tak mesiac dozadu som mal "zachvat'' (ak to...

Cim nahradit behanie? Bicykel?
Lubosza85: Ahojte potreboval by som velmi pomoct. Zacal som behat asi pred dvoma mesiacmi 5km striedanie 3km beh a dva km rychla chodza. Moja vaha je 110km a 186cm mam obezitu a chcem s tym nieco robit a behanie v zime...

osobná váha
radokratky: Neraz počujem vetu “bojím sa odvážiť”. Hovoria ju ľudia, čo nechcú vidieť pravdu, takže sa toho neboj a váhu vždy zapisuj, to je veľmi doležité, a kúpa váha je tiež teda dobrým krokom a investíciou

osobná váha
samanta88: Vytrvaj, hlavne to nevzdávaj! Váhu mozem poradit túto http://www.orava.eu/produkty/osobna-starostlivost-a-zdravie/osobne-vahy/item/991-digitalna-osobna-vaha-ev-500-bt. Umožňuje bezdrôtový prenos nameraných hodnôt do mobilného zariadenia cez Bluetooth. Táto metóda váženia je rýchla a presná a výsledok poskytuje za malý okamih. Naviac váha dokáže poskytovať cez smartfón aj ďalšie...

osobná váha
martinmol: Dobrý deň, už mesiac pravidelne cvičím a dodržujem jedálniček, výsledky zatiaľ nikdy, chcem sa viac motivovať a kúpiť si osobnú váha, takže prosím poradte nejakú dobrú a ešte ako často sa vážite?

Výživa kĺbov
veribr: Dobré články o výžive na kĺby nájdeš aj na http://www.lifestylemagazin.sk/ . Okrem toho aj rady ako cvičiť

My Daily Training
Damian: Biceps pull ups: 5 sets 10 reps Alternated Biceps Curl: 4 sets 10 reps (10kg) Dips on rings: 5 sets 10 reps Overhead triceps extension: 4 sets 10 reps (20kg) Lateral Raise: 5 sets 12 reps (6kg)

My Daily Training
Damian: Pull ups: 5 sets 8 reps (5kg) One Arm Row: 4 sets 10 reps (24kg) Push ups: 5 sets 10,8,8,6,6 reps (24kg) Lying Fly: 4 sets 10 reps (2*10kg)

My Daily Training
Damian: Pull ups: 3 sets 8 reps (6kg) Single-Arm Dumbbell Row: 4 sets 10 reps (22kg) Push ups: 4 sets 8-10 reps (25kg) Pistols squats: 3 sets 8 reps Biceps Curl + Lying Triceps Extension: 3 sets 8-10 reps

My Daily Training
Damian: Handstand push ups: 3 sets 5 reps Wide Push ups: 3 sets 8/10/10 reps (15kg) Elevated push ups: 3 sets 8 reps (15kg) Bench dips: 3 sets 10 reps (20kg) L-sit to tuck planche: 3 sets 10s + 5s Dish rock: 3 sets Max Plank elevated: 3 sets Max Handstand Wall: 3 sets 1min Stretching: 10...