ake cviky su dobre na vyrovnanie lopatiek?

Ak tréning nesleduje objem ani štíhlu postavu. Otázky a odpovede...

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

ake cviky su dobre na vyrovnanie lopatiek?

Odoslaťod lm10 » Ut Apr 29, 2008 6:17 pm

mam krive lopatky a cvicim 2 roky objemovy trening mam tam cviky na chrbet ale niake narovnanie som moc ani nepostrehol ,len trochu.
kto vie niake dobre cviky na narovnanie pls poradte
lm10
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Ut Apr 29, 2008 6:04 pm

Re: ake cviky su dobre na vyrovnanie lopatiek?

Odoslaťod Italiano » Ut Apr 29, 2008 8:03 pm

nerozumiem pojmu ,,krive lopatky,, nemas ich sumerne alebo jedna je vacsia alebo co ?
Keď realita môže zničiť sen, prečo by sen nemohol zničiť realitu ?
Obrázok používateľa
Italiano
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Mar 11, 2008 7:38 pm

Odoslaťod mireceq » Ut Apr 29, 2008 8:45 pm

mas problem s kostou lopatky alebo ze ti lopatky vycnievaju lebo ich nema co drzat?
Obrázok používateľa
mireceq
čestný člen
čestný člen

Založený: St Apr 04, 2007 5:29 pm

Odoslaťod lm10 » St Apr 30, 2008 8:10 am

vycnievaju
lm10
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Ut Apr 29, 2008 6:04 pm

Odoslaťod erik209 » St Apr 30, 2008 1:24 pm

lm10 napísal:vycnievaju

to moze byt oslabene medzilopatkove svalstvo, ono dost casto ochabuva
najdi si nejake specialne cviky na tieto svaly, nejake rehabilitacne aj kondicne
v sporte sa vacsina veci da vysvetlit pomocou fyziky a chemie a na ten zvysok je tu psychologia sportu....
III svetova vojna bude najhorsia....nastastie bude posledna.....
Obrázok používateľa
erik209
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Jan 21, 2007 7:41 pm

Odoslaťod peter2008 » So Máj 17, 2008 4:56 pm

erik209 napísal:

najdi si nejake specialne cviky na tieto svaly, nejake rehabilitacne aj kondicne

aj ja mam taky problem doterras ma to nak nezaujimalo a nevenoval som tomu pozornost bo to nije hrozne ..ale ked je o tom uz rec .... a akoze ako by mali teto cviki a rehabilitacie pomoct???
cvicim s radostou a kazdy den(ked môžem):D
Obrázok používateľa
peter2008
pokročilý
pokročilý

Založený: Št Feb 21, 2008 7:01 pm

Odoslaťod erik209 » So Máj 17, 2008 6:26 pm

peter2008 napísal:
erik209 napísal:

aj ja mam taky problem doterras ma to nak nezaujimalo a nevenoval som tomu pozornost bo to nije hrozne ..ale ked je o tom uz rec .... a akoze ako by mali teto cviki a rehabilitacie pomoct???

spevnia oslabene svalstvo, pripadne natiahnu skratene svaly kt. zapricinuju problem
v sporte sa vacsina veci da vysvetlit pomocou fyziky a chemie a na ten zvysok je tu psychologia sportu....
III svetova vojna bude najhorsia....nastastie bude posledna.....
Obrázok používateľa
erik209
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Jan 21, 2007 7:41 pm

Odoslaťod peter2008 » Ne Máj 18, 2008 6:16 pm

erik209 napísal:
peter2008 napísal:
erik209 napísal:[to moze byt oslabene medzilopatkove svalstvo, ono dost casto ochabuva

spevnia oslabene svalstvo, pripadne natiahnu skratene svaly kt. zapricinuju problem

aha no diky ..a to sa mam obratit na lekara ?? no fakt neviem co ty nasi doktori robia ved to som sa nemal dozvediet tu ze je to naky problem ale u doktorky v ordinaciii :evil:
cvicim s radostou a kazdy den(ked môžem):D
Obrázok používateľa
peter2008
pokročilý
pokročilý

Založený: Št Feb 21, 2008 7:01 pm

Naspäť na Tréning - Iné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

200 najnovšie...

nové správy

Bolesti
Jardka: No ty si, ale vtipna jasne, vyložiť si nohy na stôl je najlepšie riešenie. Ale mne toto asi nepomoze.

Trampolína áno či nie.?
marek22401: Trampolíny odporúčame www.najlacnejsietrampoliny.sk

Ako môžem znížiť nadváhu
aurora15: Dobrý deň, po dobu štyroch týždňov, sa mi podarilo stratiť 7 kg. dobrý výsledok pre mňa!

Hľadám copywritera/parťáka do nového fitness projektu
xTreem: Ahojte, ako som napísal do názvu hľadám človeka so záujmom v športe (najmä posilňovanie, fitness, workout, beh a pod.) do tímu, do novovznikajúceho sk/cz športového portálu. Kandidát teda môže byť buď zo Slovenska alebo aj z Česka, na veku nezáleží (i...

Nočná práca 6 dní v týždni.
Martin21: Zdravím. Mám malú prosbičku. Mohol by mi niekto prosím vás poradiť ako sa stravovať pri mojej práci? Robím 6 nocí v týždni od polnoci do šiestej rána. O šiestej niečo zjem a o siedmej idem spať. Budím sa o druhej poobede...

Bolesť kĺbov.
Baska.Jarna: Ahojky, mala som rovnaký problém, ale kupíla som si potom domov jeden prístroj na úľavu od bolesti... teda kúpili mi ho lebo sa na mňa už nemohli pozerať a parádička. Majú ho tu okamzitauleva.cz, skús...

Bolesť kĺbov.
Jardka: Ja mám rovnaký problém, ale mne tie výživy moc nepomáhaju, skúšam sa skôr ubrať iným smerom.

Bolesti
Baska.Jarna: Vyložím si nohy na stôl.. ale nie nie, mne dosť pomáha teplo, keď si ten kĺb zablím do deky napríklad.

Ako často cvičiť?
marttylol: Dobrý deň, Idem si k vám po radu, mám 15 rokov, 185cm čiže rásť už nepotrebujem. Chcel by som pribrať na svalovej hmote na celom tele. Moja otázka je jednoduchá, mám si dni rozložiť na hands day,legs day,chest day napr. Pondelok...

Doplnok
Minar1: Dobrý deň potreboval by som poradiť, začal som cvičiť a chcel by som si kúpiť nejaký produkt čo obsahuje aj objem na svaloch a spalovač tukou našiel som si zatiaľ len tento produkt tu máte link : http://lnk.sk/y9s . Ďakujem...

Bolesť kĺbov.
Minar1: Zdravím, potreboval by som pomôcť alebo poradiť . Pri cvičení a pri vyššej zátaži ma začnú boleť kĺby. Našiel som si výživu pre kĺby tu je link: http://lnk.sk/y8f. Potrebujem vážne pomôcť , nejakú radu poprípade nejaký produkt. Vďaka

Ako dalej ?
Minar1: Čaute chalani potreboval by som poradiť , začal som cvičiť a chcel by som si kúpiť gainera . Čo hovoríťe na toto ? http://lnk.sk/y7Y Poprípade poradťe niečo iné Dakujem.

ProteínSCITEC 100% Whey Protein 920g
Minar1: http://ix.sk/E9EqU :toto je stránka na ktorej môžete objednávať.

ProteínSCITEC 100% Whey Protein 920g
Minar1: Proteín od výrobcu SCITEC NUTRITION je veľmi kvalitne spracovaný. Odporúčajú ho známy športovci. Jeden známy športovec povedal "Toto je cesta ku svalovej hmote". Čiže vrelo objednávajťe . Ak vám niečo nieje jasné kontaktujte nás.

Ako môžem znížiť nadváhu
loretta: Koľko kíl stratíte a za ako dlho?

Bolesti
Jardka: Ako sa zbavujete bolesti kĺbov po cvičení?

Kamera za rozumnú cenu
Danka: Tak si pozri túto http://www.lamax-electronics.com/eshop/cs/455-lamax-action-x6-8594175350272.html.

Kamera za rozumnú cenu
Rudynko: Minimálne 170°, WiFi, vodotesná a ak by mala LCD displej, nebol by som nahnevaný

Kamera za rozumnú cenu
Danka: A aké parametre by mala aspoň spĺňať?

Kamera za rozumnú cenu
Rudynko: Viete mi odporúčiť nejakú akčnú kameru za rozumnú cenu?