ake cviky su dobre na vyrovnanie lopatiek?

Ak tréning nesleduje objem ani štíhlu postavu. Otázky a odpovede...

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

ake cviky su dobre na vyrovnanie lopatiek?

Odoslaťod lm10 » Ut Apr 29, 2008 6:17 pm

mam krive lopatky a cvicim 2 roky objemovy trening mam tam cviky na chrbet ale niake narovnanie som moc ani nepostrehol ,len trochu.
kto vie niake dobre cviky na narovnanie pls poradte
lm10
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Ut Apr 29, 2008 6:04 pm

Re: ake cviky su dobre na vyrovnanie lopatiek?

Odoslaťod Italiano » Ut Apr 29, 2008 8:03 pm

nerozumiem pojmu ,,krive lopatky,, nemas ich sumerne alebo jedna je vacsia alebo co ?
Keď realita môže zničiť sen, prečo by sen nemohol zničiť realitu ?
Obrázok používateľa
Italiano
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Mar 11, 2008 7:38 pm

Odoslaťod mireceq » Ut Apr 29, 2008 8:45 pm

mas problem s kostou lopatky alebo ze ti lopatky vycnievaju lebo ich nema co drzat?
Obrázok používateľa
mireceq
čestný člen
čestný člen

Založený: St Apr 04, 2007 5:29 pm

Odoslaťod lm10 » St Apr 30, 2008 8:10 am

vycnievaju
lm10
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Ut Apr 29, 2008 6:04 pm

Odoslaťod erik209 » St Apr 30, 2008 1:24 pm

lm10 napísal:vycnievaju

to moze byt oslabene medzilopatkove svalstvo, ono dost casto ochabuva
najdi si nejake specialne cviky na tieto svaly, nejake rehabilitacne aj kondicne
v sporte sa vacsina veci da vysvetlit pomocou fyziky a chemie a na ten zvysok je tu psychologia sportu....
III svetova vojna bude najhorsia....nastastie bude posledna.....
Obrázok používateľa
erik209
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Jan 21, 2007 7:41 pm

Odoslaťod peter2008 » So Máj 17, 2008 4:56 pm

erik209 napísal:

najdi si nejake specialne cviky na tieto svaly, nejake rehabilitacne aj kondicne

aj ja mam taky problem doterras ma to nak nezaujimalo a nevenoval som tomu pozornost bo to nije hrozne ..ale ked je o tom uz rec .... a akoze ako by mali teto cviki a rehabilitacie pomoct???
cvicim s radostou a kazdy den(ked môžem):D
Obrázok používateľa
peter2008
pokročilý
pokročilý

Založený: Št Feb 21, 2008 7:01 pm

Odoslaťod erik209 » So Máj 17, 2008 6:26 pm

peter2008 napísal:
erik209 napísal:

aj ja mam taky problem doterras ma to nak nezaujimalo a nevenoval som tomu pozornost bo to nije hrozne ..ale ked je o tom uz rec .... a akoze ako by mali teto cviki a rehabilitacie pomoct???

spevnia oslabene svalstvo, pripadne natiahnu skratene svaly kt. zapricinuju problem
v sporte sa vacsina veci da vysvetlit pomocou fyziky a chemie a na ten zvysok je tu psychologia sportu....
III svetova vojna bude najhorsia....nastastie bude posledna.....
Obrázok používateľa
erik209
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Jan 21, 2007 7:41 pm

Odoslaťod peter2008 » Ne Máj 18, 2008 6:16 pm

erik209 napísal:
peter2008 napísal:
erik209 napísal:[to moze byt oslabene medzilopatkove svalstvo, ono dost casto ochabuva

spevnia oslabene svalstvo, pripadne natiahnu skratene svaly kt. zapricinuju problem

aha no diky ..a to sa mam obratit na lekara ?? no fakt neviem co ty nasi doktori robia ved to som sa nemal dozvediet tu ze je to naky problem ale u doktorky v ordinaciii :evil:
cvicim s radostou a kazdy den(ked môžem):D
Obrázok používateľa
peter2008
pokročilý
pokročilý

Založený: Št Feb 21, 2008 7:01 pm

Naspäť na Tréning - Iné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

200 najnovšie...

nové správy

stála váha
juli760v: Čaute, v posledných mesiacoch som sa zasekla na jednej váhe (69kg) a nemôžem sa z nej pohnúť. Venujem sa thajskému boxu .. tréningy mám 3 krát za týždeň (2x kondičný + silový tréning, 1x sparing) plus 1 alebo 2 krát...

výživový doplnok 5XXL ELITE
Ghosz: Ja som bol asi až príliš naivný a objednal som tento doplnok. Na ich internetovej stránke bolo uvedené že mi to bude doručené do 3och dní. Prešiel týždeň a nič, napokon som sa to rozhodol zrušiť no nieje uvedený žiaden...

Detoxikácia
Jardka: Mne okrem stravy pomáha pri detoxe aj návšteva infrasauny pomáha to nie len s chudnutím, ale hlavne mám lepšiu imunitu a z tela sa mi tak odplavujú škodlivé látky

ako dalej?
bussdriver: ... otazka je, co riesime, kedze tolko cvicis. vaha znie pri tolkom treningu dobre, mozno ten objem co riesis je svalova hmota. ak si skusala vsetko a chces sa len vysekat a zbavit podkozneho tuku, nebude to dlhodobo moc zdrave,...

výživový doplnok 5XXL ELITE
Dominik: Má niekto skúsenosťi s týmto výživovým doplnkom?

Pribratie do rúk
monitor38: Dobrý deň. Možno to tu už niekto písal ale ja som nenašiel. Potreboval by som poradiť. Hneď na začiatku by som rád poznamenal, že som úplný začiatočník a posilňovaniu a správnemu stravovaniu sa nerozumiem. Ale rád by som konečne začal...

Začiatok
nezname: Čaute mám 13 rokov potreboval by som rady ako dobre začať do fitka ,do fitka chodim asi 1 mesiac (Nemám skúsenosti http://doplnky-fitness.sk/pomocky-pre-bojove-sporty/suspenzor-pk-800-04

Ako môžem znížiť nadváhu
mimol: Ahoj, mne pri chudnuti pomohlo, ked som sa vela hybala, vela sportovala a obmedzila sladksoti. ale par kil som stale nemohla dat dole. zakupila som si tento vyrobok http://doplnky-fitness.sk/spalovace-tuku/karnitin/aminostar-l-carnitine-60-kapsul a dala som si jednu kapsulu vzdy pred tym ako som isla...

Prosba o uvedenie chýb v stravovaní a v cvičení
MarcelaMarcela: Dobrý deň, Chcem sa spýtať pravidelne cvičím 3 krát do týždňa teabo, a jeden krát funkčný tréning do týždňa, 2 krát za týždeň chodím korčuľovať hodinu (13 km) a raz za týždeň skáčem na trampolíne 30 min. Chcem vedieť čo robím...