CHUDNUTIE A CVICENIE PO CISARSKOM REZE

Ako trénovať pre štíhlu postavu. Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie.

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

CHUDNUTIE A CVICENIE PO CISARSKOM REZE

Odoslaťod elina123 » St Máj 21, 2008 1:38 pm

Pocas tehotenstva som pribrala 37 kil, po 5 mesiacoch kombinovanou stravou a prechadzkami som uz zhodila 15, avsak vela tuku mi ostalo na bruchu a takisto mam tzv. "balkon" na zadku. Skusala som brusaky, ale ten rez ma este stale boli. Ake cviky by ste mi odporucili? Takisto mam problem s ovisnutou kozou na stehnach, ako sa da spevnit cvicenim? Cvicim aj na orbitreku, ale len tak max 10 min denne, pri babatku viac nestiham. Dakujem vopred za kazdu dobru radu. :)
elina123
Čitateľ
Čitateľ

Založený: St Máj 21, 2008 1:25 pm

Re: CHUDNUTIE A CVICENIE PO CISARSKOM REZE

Odoslaťod Filipescu » St Máj 21, 2008 1:42 pm

ono zchudnut mozes bez brusakov, to nie je ziaden problem. staci si nastudovat nieco o strave. ak chces nejake kardio tak skus stepper, bycikel alebo beh. no radsej by som sa poradil aj s lekarom ze ci to mozes takto zatazovat .. ja ti v tomto pripade rady davat nebudem. ale nizkokaloricka dieta by tomu rezu nijako uskodit nemala :lol: .
žeriem všetkých a všetko :D
Obrázok používateľa
Filipescu
čestný člen
čestný člen

Založený: St Feb 07, 2007 1:21 pm

Odoslaťod Italiano » Št Máj 22, 2008 9:49 am

Kolko tyzdnov si po porode ? Musis zacat uplne pomalicky, co sa tyka brucha, zabudni na ortoped a brusaky, pomocou nich nedas dole prebytocny tuk, iba si mozes ulizit. Tie prechadzky je dobra idea, rychla chodza je velmi dobra na spalovanie prebytocnych kalorii. Pomaly by som pridal bicykel a neskor zacal rozmyslat az nad fitkom, behom ci plavanim.
Keď realita môže zničiť sen, prečo by sen nemohol zničiť realitu ?
Obrázok používateľa
Italiano
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Mar 11, 2008 7:38 pm

Odoslaťod elina123 » Pi Máj 23, 2008 8:27 am

Dakujem obom za rady. Po porode som uz skoro 5 mesiacov. Skusala som aj pilates, ale ten rez, vlastne pod rezom to stale poboluje.
elina123
Čitateľ
Čitateľ

Založený: St Máj 21, 2008 1:25 pm

Naspäť na Treningy ako SCHUDNÚŤ

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 3 hostí.

200 najnovšie...

nové správy

plavanie+fitko
Thor: Ver tomu že z takého tréningu naberies do rúk viac ako s treningom kde si zameraný na ruky Tak ak zvládneš hrazdu tak to je super- hrazda so širokým uchopom je najlepší cvik na chrbát Kazdopadne aspon mam predstavu. Co sa tyka bicepsu a tricepsu, chcel by som aj tam trocha nabrat ale nie je to priorita. Mrtvy...

Thor log(volakedy Kickboxer)
Thor: NE Dnes som bol po dlhom čase v posilke (krásny pocit ) Budem chodiť častejšie a keď nebudem v posilke tak to aspoň skúsim nahradiť doma jednoručkami... Chcel by som začať s "Fullbody...

Laktoza Proteín
Eddie: Kedze aj ja mam rovnaky problem s laktozou pripajam nasledujucu tabulku mozno to niekomu pomoze Obvyklý obsah laktózy v bežne dostupných proteínoch MPC (Milk Protein Concentrate) ... obsah bielkovín 40-82%, podiel laktózy 50-4% MPI (Milk Protein Isolate)...

plavanie+fitko
Thor: Podľa mňa ti činky neublížia ak to nebudeš preháňať. .. Každý cvik si poriadne natrenuj s lahkymi vahami aby si ovládal techniku ... Podľa mňa by sa ti hodil fullbody tréning- základné cviky (v podstate podobne ako si to robil no...

plavanie+fitko
majkl_najt: Zdravim vas, rad by som polozil otazku ohladom treningovej kombinacie fitko+plavaren. Najprv moj aktualny stav - 197cm/98kg (ektomorf). Od januara 2014 fungujem takto: Plavanie 2x tyzdenne (UT a PI), 3km(1km kraul, 2km kraul/prsia) Fitko 2x tyzdenne (PO, STV) Vo fitku cvicim len s vlastnou vahou, hyperextenziu,...

Thor: PI Rozhodol som sa dnes pre tréning doplnkových parti popri mojom fb 3sx10op Tlaky na ramená s jc Biceps s jc Francúzsky tlak Vypony na lýtka Dvihanie ramien- Trapezy 3sx15op Ramenne rotatory s menšou váhou hlavne kvôli prevencii 4sx10op Brucho-dvihanie nôh -skracovacky

Kombinácia výž. doplnkov
Thor: Pitia proteinu sa neboj.. ak máš kvalitný a vysokopodielovy bielkovinovy protein tak z neho nepriberies do tuku ak budeš brat primerane dávky... (z gaineru by si pribral podľa mňa oveľa viac do tuku) Podľa mňa je dosť problém nabrať keď ani...

Kombinácia výž. doplnkov
w1223t: Áno, opravujem sa, najskôr musím nabrať pár svalov (ja už som myslel trochu dosť dopredu ). Chcem sa ešte spýtať - mám ráno dosť problém jesť. Proste do seba nič nevtlačím. Niekto mi vravel, že potom...

totálna vyčerpanosť
Thor: Hodnoty sacharidov je ideálne vlnovo striedať. ... pri rysovacke je to normálne lebo máš malo energie z cukrov Ja by som velmi ďalšie doplnky nedával jedine BCAA aminokyseliny Daj si...

Kombinácia výž. doplnkov
Thor: Zdravím Podľa mňa a aj väčšiny rozumnych sportovcov ti hovorim že gainer NEKUPUJ radšej si kúp viac proteinu... Ideálne by to pre teba bolo 2x rýchly whey protein a raz kazeinovy.... Ja by som to dal takto: -prvý whey okolo raňajok -druhý whey po...

Kombinácia výž. doplnkov
w1223t: Zdravím, chodím do posilky 3x do týždňa, mimo prázdnin plávam a taktiež navštevujem posilku. Mám cca 70 kg a 191 cm. Rád by som sa nejako vyrysoval. Akože teraz to nie je nejaká katastrofa, ale ani nikam nenapredujem a preto...

Thor: NE Väčšie váhy, 4 série, 8 opakovaní, tréning doma Brucho- dvihanie nôh Skracovacky Mŕtvy ťah Drep s činkou na široko Pritahy jc Kliky na uzko ST tabata beh 20s šprint : 10s chôdza

totálna vyčerpanosť
lukas111: Ahojte chcel by som sa spýtať čo mám robiť keď cítim vyčerpanosť ale takú že sa mi ráno až nechce vstať Z postele.... Kým som cvicil silové treningy vôbec nič som necítil no ako som začal rysovať behať a tak...

Bill1222
Bill1222: Streda - 16.júla Tréning (20:30) beh na páse 30min (11,5 km/h) Pozn. Som spokojný so včerajším tréningom. Najviac cítim ale lýtka a po behu už duplom.. Zajtra idem preč, asi budem bez cvičenia a rozmýšlam, že sa pustím do 90 dňového programu P90X3....

Bill1222
Bill1222: Utorok - 15.júla Tréning (8:00) + (19:15-20:45=1h30m) -beh na páse 25min (11,5 km/h) -tréning ramenný tlak s vč 7,6,5,5(30) upažovanie v stoji 15,15,15,15(10) arnolďáky 6,5,4,4(12) upažovanie v predklone 15,15,15,12(10) zakopávanie 30,30,30,30(13) výpony 30,30,30,30(32) príťahy lakťov a kolien striedavo na obe strany 4x20 príťahy k špičkám 4x40 dvíhanie nôh v ľahu 20,20,20,15 Pozn. Rozhodol...

Bill1222
Bill1222: Nedeľa - 13.júla Tréning (18:20-19:35=1h15m) príťahy na stroji 14(37) 10,10(42) 8(47) mŕtvy ťah 10,10,10,10(47) príťahy s nohou na lavičke 15,15,15,14(17) príťahy vč k hrudníku 7(40) 9(38) 9,8(35) bicepsový zdvih o koleno 10(10) 6,5(12) 8(10) kladivový bicepsový zdvih 5(12) 7,6(10) 5(12) príťahy spodnej kladky 7(17) 4(22) 7,6(17) bicepsový zdvih s...

Bill1222
Bill1222: Sobota - 12.júla Tréning (15:00) bicykel 45km rovinatý terén Pozn. Perfektne sa šlo, pekný deň.

Bill1222
Bill1222: Piatok - 11.júla Tréning (20:30) beh na páse 30min (11,5 km/h + last 2 min 16 km/h) Pozn.