CHUDNUTIE A CVICENIE PO CISARSKOM REZE

Ako trénovať pre štíhlu postavu. Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie.

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

CHUDNUTIE A CVICENIE PO CISARSKOM REZE

Odoslaťod elina123 » St Máj 21, 2008 1:38 pm

Pocas tehotenstva som pribrala 37 kil, po 5 mesiacoch kombinovanou stravou a prechadzkami som uz zhodila 15, avsak vela tuku mi ostalo na bruchu a takisto mam tzv. "balkon" na zadku. Skusala som brusaky, ale ten rez ma este stale boli. Ake cviky by ste mi odporucili? Takisto mam problem s ovisnutou kozou na stehnach, ako sa da spevnit cvicenim? Cvicim aj na orbitreku, ale len tak max 10 min denne, pri babatku viac nestiham. Dakujem vopred za kazdu dobru radu. :)
elina123
Čitateľ
Čitateľ

Založený: St Máj 21, 2008 1:25 pm

Re: CHUDNUTIE A CVICENIE PO CISARSKOM REZE

Odoslaťod Filipescu » St Máj 21, 2008 1:42 pm

ono zchudnut mozes bez brusakov, to nie je ziaden problem. staci si nastudovat nieco o strave. ak chces nejake kardio tak skus stepper, bycikel alebo beh. no radsej by som sa poradil aj s lekarom ze ci to mozes takto zatazovat .. ja ti v tomto pripade rady davat nebudem. ale nizkokaloricka dieta by tomu rezu nijako uskodit nemala :lol: .
žeriem všetkých a všetko :D
Obrázok používateľa
Filipescu
čestný člen
čestný člen

Založený: St Feb 07, 2007 1:21 pm

Odoslaťod Italiano » Št Máj 22, 2008 9:49 am

Kolko tyzdnov si po porode ? Musis zacat uplne pomalicky, co sa tyka brucha, zabudni na ortoped a brusaky, pomocou nich nedas dole prebytocny tuk, iba si mozes ulizit. Tie prechadzky je dobra idea, rychla chodza je velmi dobra na spalovanie prebytocnych kalorii. Pomaly by som pridal bicykel a neskor zacal rozmyslat az nad fitkom, behom ci plavanim.
Keď realita môže zničiť sen, prečo by sen nemohol zničiť realitu ?
Obrázok používateľa
Italiano
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Mar 11, 2008 7:38 pm

Odoslaťod elina123 » Pi Máj 23, 2008 8:27 am

Dakujem obom za rady. Po porode som uz skoro 5 mesiacov. Skusala som aj pilates, ale ten rez, vlastne pod rezom to stale poboluje.
elina123
Čitateľ
Čitateľ

Založený: St Máj 21, 2008 1:25 pm

Naspäť na Treningy ako SCHUDNÚŤ

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

200 najnovšie...

nové správy

Rada- Chudnutie
Kojko: Čaute. Vek:16 Váha:90,5 Výška: 179 Chvel by som schudnút teda dosiahnuť štíhlejšiu postavu. Mohli by ste mi poradiť hlavne ohľadom jedálnička a teda predpokladám že aj tréning. Ďakujem

Podpora spaľovania tukov
radokratky: ja som zatial nic take nepotreboval . no sestra mala tusim to co spominal martin a chvalila si to

Kĺby
martinmol: Dik za odpoveď. Práve preto to nechcem podceniť. Myslel som si, že niečo takéto užívať nemusím, no snažím sa cvičiť aktívnejšie, tak to nejako poriešim.

Podpora spaľovania tukov
martinmol: Ja som zo začiatku užíval lipoxal...fakt mi to pomohlo, keď som k tomu pridal aj cvičenie a zdravú stravu, výsledky sa dostavili. Skúšal som to aj bez podpory no kilá zo začiatku nešli tak dobre dole.

Podpora spaľovania tukov
samanta88: Ahojte, používate prosím nejaké produkty na podporu spaľovania tuku?

Kĺby
radokratky: pozri gelactiv, maju dobre zlozenie , mne zabrali . tiez som si skoro odrovnal klby...netreba to podcenit , uzivam ich uz preventivne

Kĺby
martinmol: Dobrý deň, používate nejaké výživové doplnky na kĺby? V poslednej dobe som ich začal pociťovať, tak nech niečo nezanedbám..

Kombinovanie doplnkov
julgis22: Dobrý deň chcel by som sa opýtať objednal som si : Proteín: 100% Whey protein professional Spaľovač tuku: L-Carnitine Liquid 100 000mg. + L-Carnitine 35 000 mg. + Chrome BCAA: BCCA Liquid 40 000mg. A mal by som dotaz ako to nejako rozumne...

Su jedla typu Kebab/Gyros... zdrave ???
DIDI: Vieš čo, ja osobne milujem zdravú stravu asi už od detstva a stravujem sa tak zdravo ako to len ide. Nie preto, aby som schudla, alebo niečo podobné. Chudá som bola koniec koncov vždy, zdravo jem preto, lebo to mám...

Arnoldov tlak
Bobino86: No takze cely tento Arnoldov tlak je len cvik na hornu deltovu hlavu! ).... Ziadne ze precvicit 2-3 hlavy dobra somarina kazdy...

Nabídka AS - email: amirecek@sigaint.org
Amirecek: Nabízím nová balení AS(Naposim,Probolan,Methandienone,Oxandrolone,Winstrol,Clenbuterol,PCT,DNP,Nandrolon a další-mám AS pouze od officiálních výrobců nejčastěji Vermodje a La Pharma,žádné padělky Genesis a podobné sračky).Po dohodě mohu do 7-10 dnů sehnat AS dle vašeho přání(pokud bude samozřejmě k dispozici-často dostávám dotazy na Dianabol-už se...

Bodybuilding a posilovani - Nick Evans (.pdf)
moomik: Bodybuilding a posilovani - Nick Evans Formát: .pdf Veľkosť: 305 MB http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/41/l41492.jpg http://fastshare.cz/6042490/nick-evans-bodybuilding-a-posilovani.pdf

Arnold Schwarzenegger - Moderni encyklopedie kulturistiky
moomik: Encyklopedie moderní kulturistiky - Arnold Schwarzenegger Formát: .pdf Veľkosť: 70,8 MB http://www.gorila.sk/i/imgs_orig/325/613325.jpg http://fastshare.cz/6038094/arnold-schwarzenegger-encyklopedie-moderni-kulturistiky.pdf

Velka kniha posilovani - Jim Stoppani (.pdf)
moomik: Velka kniha posilovani - Jim Stoppani Formát: .pdf Veľkosť: 65,7 MB http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/50/l50475.jpg http://fastshare.cz/6038073/velka-kniha-posilovani-jim-stoppani-.pdf

Sparing partnerka
Sandri: Ahojte, hľadám si sparing partnerku z BA, ktorá by so mnou chodila pravidelne cvičiť

Arginín
Japungyes: Každý má nejaký názor odlišný od vás nevyplýva, že by to nebolo dobré.

Registracia
Japungyes: Nápady Party na čokoľvek, čo nie je v súlade s obsahom tohto príbehu.

Pribratie do rúk
Canflysx: I agree with John that story was published, thoughtful dance now.

beh +sauna
Canflysx: I think there are details of the articles you publish bring more.

Schudol som ale brucho a stehná ostali
PatrikLoo: Dobrý deň. Vo februáry tohto roka som sa rozhodol schudnúť 20 kilo. Mal som 105kg teraz vážim 85kg. Počas diéty som každý deň behal 1.5km, robil 15 brusakov denne, 15 drepov a cez vikendy som jazdil na bicykli 15 - 20 km. Síce...