CHUDNUTIE A CVICENIE PO CISARSKOM REZE

Ako trénovať pre štíhlu postavu. Vaše názory, skúsenosti, tipy, otázky na tému chudnutie.

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

CHUDNUTIE A CVICENIE PO CISARSKOM REZE

Odoslaťod elina123 » St Máj 21, 2008 1:38 pm

Pocas tehotenstva som pribrala 37 kil, po 5 mesiacoch kombinovanou stravou a prechadzkami som uz zhodila 15, avsak vela tuku mi ostalo na bruchu a takisto mam tzv. "balkon" na zadku. Skusala som brusaky, ale ten rez ma este stale boli. Ake cviky by ste mi odporucili? Takisto mam problem s ovisnutou kozou na stehnach, ako sa da spevnit cvicenim? Cvicim aj na orbitreku, ale len tak max 10 min denne, pri babatku viac nestiham. Dakujem vopred za kazdu dobru radu. :)
elina123
Čitateľ
Čitateľ

Založený: St Máj 21, 2008 1:25 pm

Re: CHUDNUTIE A CVICENIE PO CISARSKOM REZE

Odoslaťod Filipescu » St Máj 21, 2008 1:42 pm

ono zchudnut mozes bez brusakov, to nie je ziaden problem. staci si nastudovat nieco o strave. ak chces nejake kardio tak skus stepper, bycikel alebo beh. no radsej by som sa poradil aj s lekarom ze ci to mozes takto zatazovat .. ja ti v tomto pripade rady davat nebudem. ale nizkokaloricka dieta by tomu rezu nijako uskodit nemala :lol: .
žeriem všetkých a všetko :D
Obrázok používateľa
Filipescu
čestný člen
čestný člen

Založený: St Feb 07, 2007 1:21 pm

Odoslaťod Italiano » Št Máj 22, 2008 9:49 am

Kolko tyzdnov si po porode ? Musis zacat uplne pomalicky, co sa tyka brucha, zabudni na ortoped a brusaky, pomocou nich nedas dole prebytocny tuk, iba si mozes ulizit. Tie prechadzky je dobra idea, rychla chodza je velmi dobra na spalovanie prebytocnych kalorii. Pomaly by som pridal bicykel a neskor zacal rozmyslat az nad fitkom, behom ci plavanim.
Keď realita môže zničiť sen, prečo by sen nemohol zničiť realitu ?
Obrázok používateľa
Italiano
čestný člen
čestný člen

Založený: Ut Mar 11, 2008 7:38 pm

Odoslaťod elina123 » Pi Máj 23, 2008 8:27 am

Dakujem obom za rady. Po porode som uz skoro 5 mesiacov. Skusala som aj pilates, ale ten rez, vlastne pod rezom to stale poboluje.
elina123
Čitateľ
Čitateľ

Založený: St Máj 21, 2008 1:25 pm

Naspäť na Treningy ako SCHUDNÚŤ

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

200 najnovšie...

nové správy

Opasok
Martin99: Zdravým chcel by som sa opytat ci je lepsi kožený opasok alebo neoprénový?

Zhodnotenie jedálnička - Sacharidová vlna
Progress Culture: Podľa môjho názoru a skúseností sú sacharidové vlny už dávno prekonaným stravovacím prístupom a existujú oveľa účinnejšie metódy, bez vytvárania hormonálnej nerovnováhy. Ak potrebuješ inšpiráciu, napíš mi, kľudne na FB (Progress Culture).

ČO zvoliť?
Progress Culture: Vykašľať sa na doplnky na priberanie, upraviť minerálové deficity a stav gastrointestinálneho traktu. Zamerať sa na hormonálnu optimalizáciu, prostredníctvom správnej stravy a až potom voliť kvalitné doplnky výživy a ich správne časovanie.

ČO zvoliť?
Licious: Zdravím Vás. Mám otázku. Chcem začať brať doplnky na priberanie, no bohužiaľ mám problem ten, že to musí byť produkt ktorý neroztahuje cievy, ak rozťahuje tak mierne. Skúšal som kreatín, amina no pri všetkých som mal migrény hlavy. Týmto Vás...

Zhodnotenie jedálnička - Sacharidová vlna
Handrakes: Zdravím, nakoľko sa mi pred pol rokom osvedčila sacharidovka. Začiatkom roka som sa na ňu dal znova. Zostrojil som si vlastný jedálniček. Sacharidovka bude 2 x 5 dní a ukončená na tretí deň (13-ty deň) Do posilky chodím 4 krát do týždňa. Cieľom...

naberanie ženy
bilancia: Dobrý deň prajem, Chcela by som poprosiť o radu so stravovaním pre ženy. Mám 24 r. , 167 cm, 52,5 kg. Bola som na meraní inBody. Percento tuku 23%, čistá hmotnosť tela 40,4 kg. Svalová hmota 21,6 kg mierne pod priemerom :/....

Seknutie - chrbát
andrea051: Ahojte, chcela by som sa prosím vás poradiť s niekým kto mal podobný problém,alebo by mi vedel poradiť ako pokračovať... Cvičím už asi rok a cca pred 2 týždňami som zrejme neodhadla svoju silu a precenila sa, predpokladám pri drepoch(naložila som...

zmena cvikov
luker: Zdravim Uz rok sa venujem cviceniu az som sa postupne dostal k workoutu, ktory ma bavi a chcel by som zistit ako to je so zmenami cvikov. Uz cca 4 mesiace tocim jeden plan, konkretne su to kliky na rozne sposoby(...

Ako schudnut
mybodymanager: Cvičíte a nie ste si istý vo svojom tréningovom pláne? Nemáte vlastného trénera ktorý by Vás viedol? Mybodymanager je online tréner s aktívnou spoluprácou neponúka Vám len kopírované PDF súbory ale tréningy prispôsobené na mieru podľa Vášho osobného maxima! Plus...

Syrovátkový proteín - pomer cena x kvalita
DanielK: Tak dik za radu, akurát som urobil objednávku, zobral som nakoniec ten 15 kilový pytel Nejaké tie príchute a dokonca som našiel ešte aj nejaké bezlepkové zmesi pre mamu...budem mať štedré Vianoce