treningovy plan na objem

Ako trénovať pre objem, silu a svalovú hmotu. Otázky a odpovede...

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

treningovy plan na objem

Odoslaťod checim&m » Ut Jún 30, 2009 8:14 pm

Caute mam 21 rokov a vaha 68 vyska 182 prosim vas mohli by ste mi niekto zostavit niaky treningovy plan na objem alebo poradit kde by som ho nasiel ? diky moc
checim&m
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Ut Jún 30, 2009 7:26 pm

Re: treningovy plan na objem

Odoslaťod omw » Ut Jún 30, 2009 8:41 pm

ak si zaciatocnik tbtcko ... vela papkaj a spi :) tot vsetko :D
inac ak pohladas na fore tak myslim ze tu toho najdes dost
omw
čestný člen
čestný člen

Založený: So Máj 16, 2009 1:18 pm

Odoslaťod checim&m » Ut Jún 30, 2009 8:56 pm

omw napísal:ak si zaciatocnik tbtcko ... vela papkaj a spi :) tot vsetko :D

odkedy som zacal pravidelne cvicit tak som aj zacal zrat za dva tyzdne som pribral 4 kg neboj mam vybranu stravu a spim kolko mozem
checim&m
Čitateľ
Čitateľ

Odoslaťod omw » Ut Jún 30, 2009 9:05 pm

checim&m napísal:

odkedy som zacal pravidelne cvicit tak som aj zacal zrat za dva tyzdne som pribral 4 kg neboj mam vybranu stravu a spim kolko mozem

pointa toho mojho prispevku nemala byt aby si jedol a spal poriadne... to bolo iba vedlajsie :)
ide o ak chces na objem tak skus TBT
omw
čestný člen
čestný člen

Odoslaťod checim&m » Ut Jún 30, 2009 10:07 pm

omw napísal:
checim&m napísal:

pointa toho mojho prispevku nemala byt aby si jedol a spal poriadne... to bolo iba vedlajsie :)
ide o ak chces na objem tak skus TBT

sorry nevsimol som si to tbtecko inak hladam a nic o nom nemozem najst nevies mi nieco poradit ? dik
checim&m
Čitateľ
Čitateľ

Odoslaťod omw » Ut Jún 30, 2009 10:10 pm

daj si hore do vyhladavanie TBT ... a poprecitavaj si tam nieco z for co tam je popisane... ci popripade aj google pouzi ;)
omw
čestný člen
čestný člen

Odoslaťod cyan » St Júl 01, 2009 5:52 pm

TBT je vcelku fajn, ale v principe staci ak sa budes drzat zakladnych cvikov a zlepsovat sa od treningu k treningu a budes zrat. (kazdy trening pridas bud pocet opakovani, alebo na vahe v zavislosti od cviku)

Drepy, MT, Bench, Pritahy VC, Zhyby, Military Press, Kluky na bradlach....v plnom rozsahu pohybu a s perfektnou technikou, a budes raaaast.
cyan
čestný člen
čestný člen

Založený: Po Jún 23, 2008 12:28 pm

Odoslaťod thunderh4wk » St Júl 01, 2009 8:40 pm

este by som tam pridal veslovanie a kladku na chrbat, ale urcite nie ako prvy cvik...
"The perfect program is like a bad blowjob. It doesn't exist." Matt Kroczaleski
Obrázok používateľa
thunderh4wk
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Mar 02, 2008 11:22 am

Naspäť na Treningy ako PRIBRAŤ

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

200 najnovšie...

nové správy

FC s automatickým záznamom cvičenia
Mailbergnut: Chcem to veľa urobiť. Neviete, čo robiť?

Výkonnostný tréning armáda/ozbrojené zložky
Mailbergnut: Chcem to dobre vedieť. Chcem sa veľmi pripojiť k armáde.

Citrulín malát +arginín ,Sú nebezpečné ?
jsturbo1994: Zdravím . Chcel by som sa opýtať že ako dlho je možné užívať kombináciu aminokyselín citrulín malát + arginín. Užívam 1 gram arginínu a 2400mg citrulínu.Tréning mam tri krát do týždňa. Beriem to kvôli prekrveniu aj na lepšiu erekciu. Ide...

Ako schudnut
secretadmirer451999: zdravicko. najlepsie je mat rovnovahu vo vsetkom. po precitani tohoto clanku co som si vygooglila na nete: www.vyzivovo.sk/ako-rychlo-schudnut/ usudzujem, ze je tpo hlavne o spravne nastavenej strave a cviceniu.mozno aj psychike... najlepsie je vsak kazdy postup konzultovat s lekarom, ktory moze...

Je moja tepova frekvencia v poriadku?
cintiqo: Zdravim bezci, mam 23 rokov, 170cm a cca 72kg. Teda nachadzam sa niekde na hornej hranici BMIcka, ale mam taku pevnejsiu postavu, cize mi bolo vseobecnou lekarkou povedane ze nemusim velmi chudnut. Behavam tak obcasne 2-4krat mesacne posledne 4 roky. Minuly rok...

Výkonnostný tréning armáda/ozbrojené zložky
joel2910: Zdravím, potreboval by som pomôcť s tréningovým plánom pre fyzické previerky k ozbrojeným silám (nešpecifikované). Disciplíny, ktoré potrebujem zlepšiť sú: Zhyby na hrazde nadhmatom (cieľ je min. 15-20) Sed-ľah za 2 minúty (cca 80x) Skok ďaleký z miesta (min. 250 cm a viac) šprint...

Beh, Bežecký plán
Andrej1225: Beh je vynikajúci "šport" Ale je celkom zložité sa naučiť správne behať. Každopádne určite treba behať viac ako 20 minút tak 4-5 krát do týždna https://fitness-life.sk/kardio-cviky-a-kardio-fitness-stroje/ https://fitness-life.sk/stacionarny-bicykel-rotoped-fitness/

Cim nahradit behanie? Bicykel?
Andrej1225: Podľa mna určite behanie, v podstate všetky tieto kardio cviky ako beh, bicykel, stepper a podobné sú vynikajúce Určite sa dočítaš viac v mojich článkoch https://fitness-life.sk/kardio-cviky-a-kardio-fitness-stroje/ https://fitness-life.sk/stacionarny-bicykel-rotoped-fitness/

Schudol som ale brucho a stehná ostali
Andrej1225: Ahoj určite by sisi mal prečítať o tomto článku je to o Kardio cvičení chudnutí a myslím si že by ti mohol pomôcť aj pri tvojom probléme https://fitness-life.sk/kardio-cviky-a-kardio-fitness-stroje/ https://fitness-life.sk/stacionarny-bicykel-rotoped-fitness/

Veľtrh FIBO 2018
Fitline: Plánujete sa zúčastniť najväčšieho svetového veľtrhu FIBO 2018 v nemeckom Kolíne nad Rýnom, ktorý sa koná v dňoch 12. 4. - 15. 4. 2018? Ak áno, tak v tom prípade si môžete bezplatne objednať vstupenku. Stačí keď vložíte uvedený kód...

FC s automatickým záznamom cvičenia
Didakonut: Ďakujeme vám za odkaz. Bolo to pre mňa veľmi užitočné. Pomohlo mi to veľa.

Najlepsia dieta / Ktora dieta funguje?
Didakonut: Rád by som tiež vedel. Aké je najlepšie jedlo?

Nohavice pre obezneho
Potkan21: Viem že otázka bola položená už dávno ale možno to niekomu pomôže...ja som mal rovnaký problém a na moje prekvapenie našiel som v Kiku (samozrejme nečakajte nejakú extra kvalitu)..prípadne možno by mali niečo aj v oddelení obečenia Tesco. Priateľka kupovala...

sluchadla do vody
samanta88: Poradíte mi sluchadla do vody, s ktorými si zaplávem? /samozrejme vodotesne a bezdratove/

Skolióza
jakub55577: Nazdar, chcel by som sa spýtať mám skoliózu(vikrivenia chrbtice do boku) doktor mi povedal že to mám z cvičenia.Mám pokračovať v cvičení ďalej a vynechať tvrdý tréning na chrbát alebo necvičiť vôbec až kým nedôjde k náprave ? Ďakujem za...

diplomka, help!
Ptech: Pomozte, prosím, s diplomovou prací na téma Suplementy ve výživě rekreačního sportovce vyplněním stručného dotazníku. https://www.survio.com/survey/d/Y8O1Y1P9G7C2N7M9K Díky.

ZAVRATE - Problemy s zaludkom ???
CinGy: Rad by som sa podelil o moje problemy. Mozno uz niekto nieco podobne riesil a bude ma vediet nasmerovat, pretoze mam pocit ze moja dotorka iba tápe. (zial kazdy nevie vsetko) Asi tak mesiac dozadu som mal "zachvat'' (ak to...

Cim nahradit behanie? Bicykel?
Lubosza85: Ahojte potreboval by som velmi pomoct. Zacal som behat asi pred dvoma mesiacmi 5km striedanie 3km beh a dva km rychla chodza. Moja vaha je 110km a 186cm mam obezitu a chcem s tym nieco robit a behanie v zime...

osobná váha
radokratky: Neraz počujem vetu “bojím sa odvážiť”. Hovoria ju ľudia, čo nechcú vidieť pravdu, takže sa toho neboj a váhu vždy zapisuj, to je veľmi doležité, a kúpa váha je tiež teda dobrým krokom a investíciou

osobná váha
samanta88: Vytrvaj, hlavne to nevzdávaj! Váhu mozem poradit túto http://www.orava.eu/produkty/osobna-starostlivost-a-zdravie/osobne-vahy/item/991-digitalna-osobna-vaha-ev-500-bt. Umožňuje bezdrôtový prenos nameraných hodnôt do mobilného zariadenia cez Bluetooth. Táto metóda váženia je rýchla a presná a výsledok poskytuje za malý okamih. Naviac váha dokáže poskytovať cez smartfón aj ďalšie...