treningovy plan na objem

Ako trénovať pre objem, silu a svalovú hmotu. Otázky a odpovede...

Moderátori: Italiano, mireceq, erik209

treningovy plan na objem

Odoslaťod checim&m » Ut Jún 30, 2009 8:14 pm

Caute mam 21 rokov a vaha 68 vyska 182 prosim vas mohli by ste mi niekto zostavit niaky treningovy plan na objem alebo poradit kde by som ho nasiel ? diky moc
checim&m
Čitateľ
Čitateľ

Založený: Ut Jún 30, 2009 7:26 pm

Re: treningovy plan na objem

Odoslaťod omw » Ut Jún 30, 2009 8:41 pm

ak si zaciatocnik tbtcko ... vela papkaj a spi :) tot vsetko :D
inac ak pohladas na fore tak myslim ze tu toho najdes dost
omw
čestný člen
čestný člen

Založený: So Máj 16, 2009 1:18 pm

Odoslaťod checim&m » Ut Jún 30, 2009 8:56 pm

omw napísal:ak si zaciatocnik tbtcko ... vela papkaj a spi :) tot vsetko :D

odkedy som zacal pravidelne cvicit tak som aj zacal zrat za dva tyzdne som pribral 4 kg neboj mam vybranu stravu a spim kolko mozem
checim&m
Čitateľ
Čitateľ

Odoslaťod omw » Ut Jún 30, 2009 9:05 pm

checim&m napísal:

odkedy som zacal pravidelne cvicit tak som aj zacal zrat za dva tyzdne som pribral 4 kg neboj mam vybranu stravu a spim kolko mozem

pointa toho mojho prispevku nemala byt aby si jedol a spal poriadne... to bolo iba vedlajsie :)
ide o ak chces na objem tak skus TBT
omw
čestný člen
čestný člen

Odoslaťod checim&m » Ut Jún 30, 2009 10:07 pm

omw napísal:
checim&m napísal:

pointa toho mojho prispevku nemala byt aby si jedol a spal poriadne... to bolo iba vedlajsie :)
ide o ak chces na objem tak skus TBT

sorry nevsimol som si to tbtecko inak hladam a nic o nom nemozem najst nevies mi nieco poradit ? dik
checim&m
Čitateľ
Čitateľ

Odoslaťod omw » Ut Jún 30, 2009 10:10 pm

daj si hore do vyhladavanie TBT ... a poprecitavaj si tam nieco z for co tam je popisane... ci popripade aj google pouzi ;)
omw
čestný člen
čestný člen

Odoslaťod cyan » St Júl 01, 2009 5:52 pm

TBT je vcelku fajn, ale v principe staci ak sa budes drzat zakladnych cvikov a zlepsovat sa od treningu k treningu a budes zrat. (kazdy trening pridas bud pocet opakovani, alebo na vahe v zavislosti od cviku)

Drepy, MT, Bench, Pritahy VC, Zhyby, Military Press, Kluky na bradlach....v plnom rozsahu pohybu a s perfektnou technikou, a budes raaaast.
cyan
čestný člen
čestný člen

Založený: Po Jún 23, 2008 12:28 pm

Odoslaťod thunderh4wk » St Júl 01, 2009 8:40 pm

este by som tam pridal veslovanie a kladku na chrbat, ale urcite nie ako prvy cvik...
"The perfect program is like a bad blowjob. It doesn't exist." Matt Kroczaleski
Obrázok používateľa
thunderh4wk
čestný člen
čestný člen

Založený: Ne Mar 02, 2008 11:22 am

Naspäť na Treningy ako PRIBRAŤ

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

200 najnovšie...

nové správy

Bolesti
Jardka: No ty si, ale vtipna jasne, vyložiť si nohy na stôl je najlepšie riešenie. Ale mne toto asi nepomoze.

Trampolína áno či nie.?
marek22401: Trampolíny odporúčame www.najlacnejsietrampoliny.sk

Ako môžem znížiť nadváhu
aurora15: Dobrý deň, po dobu štyroch týždňov, sa mi podarilo stratiť 7 kg. dobrý výsledok pre mňa!

Hľadám copywritera/parťáka do nového fitness projektu
xTreem: Ahojte, ako som napísal do názvu hľadám človeka so záujmom v športe (najmä posilňovanie, fitness, workout, beh a pod.) do tímu, do novovznikajúceho sk/cz športového portálu. Kandidát teda môže byť buď zo Slovenska alebo aj z Česka, na veku nezáleží (i...

Nočná práca 6 dní v týždni.
Martin21: Zdravím. Mám malú prosbičku. Mohol by mi niekto prosím vás poradiť ako sa stravovať pri mojej práci? Robím 6 nocí v týždni od polnoci do šiestej rána. O šiestej niečo zjem a o siedmej idem spať. Budím sa o druhej poobede...

Bolesť kĺbov.
Baska.Jarna: Ahojky, mala som rovnaký problém, ale kupíla som si potom domov jeden prístroj na úľavu od bolesti... teda kúpili mi ho lebo sa na mňa už nemohli pozerať a parádička. Majú ho tu okamzitauleva.cz, skús...

Bolesť kĺbov.
Jardka: Ja mám rovnaký problém, ale mne tie výživy moc nepomáhaju, skúšam sa skôr ubrať iným smerom.

Bolesti
Baska.Jarna: Vyložím si nohy na stôl.. ale nie nie, mne dosť pomáha teplo, keď si ten kĺb zablím do deky napríklad.

Ako často cvičiť?
marttylol: Dobrý deň, Idem si k vám po radu, mám 15 rokov, 185cm čiže rásť už nepotrebujem. Chcel by som pribrať na svalovej hmote na celom tele. Moja otázka je jednoduchá, mám si dni rozložiť na hands day,legs day,chest day napr. Pondelok...

Doplnok
Minar1: Dobrý deň potreboval by som poradiť, začal som cvičiť a chcel by som si kúpiť nejaký produkt čo obsahuje aj objem na svaloch a spalovač tukou našiel som si zatiaľ len tento produkt tu máte link : http://lnk.sk/y9s . Ďakujem...

Bolesť kĺbov.
Minar1: Zdravím, potreboval by som pomôcť alebo poradiť . Pri cvičení a pri vyššej zátaži ma začnú boleť kĺby. Našiel som si výživu pre kĺby tu je link: http://lnk.sk/y8f. Potrebujem vážne pomôcť , nejakú radu poprípade nejaký produkt. Vďaka

Ako dalej ?
Minar1: Čaute chalani potreboval by som poradiť , začal som cvičiť a chcel by som si kúpiť gainera . Čo hovoríťe na toto ? http://lnk.sk/y7Y Poprípade poradťe niečo iné Dakujem.

ProteínSCITEC 100% Whey Protein 920g
Minar1: http://ix.sk/E9EqU :toto je stránka na ktorej môžete objednávať.

ProteínSCITEC 100% Whey Protein 920g
Minar1: Proteín od výrobcu SCITEC NUTRITION je veľmi kvalitne spracovaný. Odporúčajú ho známy športovci. Jeden známy športovec povedal "Toto je cesta ku svalovej hmote". Čiže vrelo objednávajťe . Ak vám niečo nieje jasné kontaktujte nás.

Ako môžem znížiť nadváhu
loretta: Koľko kíl stratíte a za ako dlho?

Bolesti
Jardka: Ako sa zbavujete bolesti kĺbov po cvičení?

Kamera za rozumnú cenu
Danka: Tak si pozri túto http://www.lamax-electronics.com/eshop/cs/455-lamax-action-x6-8594175350272.html.

Kamera za rozumnú cenu
Rudynko: Minimálne 170°, WiFi, vodotesná a ak by mala LCD displej, nebol by som nahnevaný

Kamera za rozumnú cenu
Danka: A aké parametre by mala aspoň spĺňať?

Kamera za rozumnú cenu
Rudynko: Viete mi odporúčiť nejakú akčnú kameru za rozumnú cenu?